اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه

 

اورکت-سانتانا-ضد-آب

 

تماس با ما

 

09352123644

 

اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه مخصوص هوای پاییزی، زمستانی و حتی بهاری می باشد، اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما محافظت می کند.

همچین در قسمت داخلی  اورکت سانتانا با جلیقه یک لایه آستر لایکو قرار داده شده است که از پشم شیشه می باشد و مانع نفوذ سرما به داخل اورکت می شود، که بدن را گرم نگه داشته و این امر باعث می شود که شما بتوانید در هوای سرد زمستان از آن استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه

 

اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه

 

خود اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه به تنهایی در روزهای سرد زمستانی می تواند عایق خوبی در برابر سرما باشد، به این دلیل که آستر لایکو به کار رفته در داخل اورکت از خروج گرمای بدن و همچین ورود سرما به لباس کار جلوگیری کرده و از طرفی پارچه سانتانا به کار رفته در لباس کار مانع ورود باد به داخل لباس کار شده و همچنین در نگه داشتن گرمای بدن کمک زیادی می کند.

برای نگهداری برخی از لوازم کوچک در کناره های اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه جیب هایی قرار داده شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

این جیب ها دو عدد روی کناره های اورکت سانتانا ضد آب تعبیه شده است.

استفاده از پارچه سانتانا و همچنین آستر لایکو در اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه باعث سبک بودن این لباس کار شده و مانع سیستم حرکتی افراد در حین کار نمی شود و افراد می توانند با استفاده از اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه بدون هیچ دغدغه ای به کار خود برای مدت طولانی ادامه دهند.

برای جلوگیری از خیس شدن سر افراد در اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه کلاهی تعبیه شده است. در داخل کلاه نیز از پارچه ای با آستر لایکو استفاده شده است تا سر افراد نیز در روزهای زمستان از سرما در امان باشد.

اما شما می توانید به وسیله جلیقه ای که در داخل این اورکت تعبیه شده است در روزهای بهاری استفاده کنید. بدین صورت که جلیقه را از داخل اورکت سانتانا جدا کرده و به تنهایی می توانید از آن استفاده کنید.

از اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه معمولا برای کارهایی چون باغبانی، نگهبانی، راهداری، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های باز انجام می شود استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای اورکت سانتانا ضد آب با جلیقه