اورکت خزدار پارچه ای

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

اورکت خزدار پارچه ای

 

اورکت خزدار پارچه ای

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

اورکت خزدار پارچه ای مخصوص هوای پاییزی و حتی زمستانی می باشد، این اورکت خزدار پارچه ای کاملا ضد آب بوده و مانع نفوذ آب و حتی باد به داخل لباس شده و از بدن فرد در برابر خیس شدن و سرما محافظت می کند.

همچین در قسمت داخلی اورکت خزدار پارچه ای یک لایه آستر خزدار قرار داده شده است که بدن را گرم نگه داشته و این امر باعث می شود که شما بتوانید در هوای سرد  پاییز و زمستان از آن استفاده کنید.

خود اورکت خزدار پارچه ای  به تنهایی در روزهای سرد زمستانی می تواند عایق خوبی در برابر سرما باشد، به این دلیل که آستر خزدار به کار رفته در داخل اورکت خزدار پارچه ای از خروج گرمای بدن و همچین ورود سرما به لباس کار جلوگیری کرده و از طرفی پارچه نایلونی به کار رفته در لباس کار مانع نفوذ باد به داخل لباس کار شده و همچنین در نگه داشتن گرمای بدن کمک زیادی می کند.

برای نگهداری برخی از لوازم کوچک در کناره های اورکت خزدار پارچه ای جیب هایی قرار داده شده است که شما می توانید برخی از وسایل خود را در آن قرار دهید.

این جیب ها دو عدد روی کناره های اورکت خزدار پارچه ای تعبیه شده است.

توضیحات کالا

 

 

اورکت خزدار پارچه ای

 

اورکت خزدار پارچه ای

 

استفاده از پارچه ضد آب و همچنین آستر خزدار در اورکت خزدار پارچه ای باعث سبک بودن این لباس کار شده و مانع سیستم حرکتی افراد در حین کار نمی شود و افراد می توانند با استفاده از اورکت خزدار پارچه ای بدون هیچ دغدغه ای به کار خود برای مدت طولانی ادامه دهند.

جهت مانع شدن از ورود آب از سر آستین های اورکت خزدار پارچه ای به صورت دکمه ای محکم می شود و همچنین پایین شلوار نیز به وسیله کش محکم می گردد.

برای جلوگیری از خیس شدن سر افراد در اورکت خزدار پارچه ای کلاهی قرار داده شده است که به وسیله زیپ به لباس کار متصل می شود. در داخل کلاه نیز از پارچه خزدار استفاده شده است تا سر افراد نیز در روزهای زمستان از سرما در امان باشد، همچنین اگر لزومی به استفاده از کلاه نمی بینید می توانید کلاه را از طریق زیپی که به بادگیر شلوار اسپلیت متصل شده است جدا کنید.

از اورکت خزدار پارچه ای معمولا برای کارهایی چون باغبانی، نگهبانی، راهداری، شیلات و اکثر کارهایی که در محیط های باز انجام می شود استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای اورکت خزدار پارچه ای