جداکننده ترافیکی یک متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

 

جداکننده ترافیکی  یک متری

 

جداکننده ترافیکی  یک متری

 

 

تماس

 

09352123644

 

برای کاهش ترافیک نیاز است که مسیر عبوری برخی از وسایل نقیله از مسیر سایر اتومبیل ها مشخص شود، برای جدا سازی این مسیرها و همچنین مشخص کردن مسیر عبوری از جداکننده ترافیکی استفاده می شود .همچنین برای مشخص کردن محل پارک خودروها نیز شما می توانید از جداکننده ترافیکی استفاده کنید، این کار باعث می شود که خودرو ها درست در محلی که برای آن ها مشخص شده پارک کرده و  باعث ایجاد مزاحمت برای یکدیگر نشوند و نیز فضای کمتری اشغال شود.

در خیابان های اصلی از جداکننده ترافیکی معمولا برای خط ویژه تاکسی ها و وسایل نقلیه عمومی دیگر استفاده می شود. و همچنین شما می توانید از جداکننده ترافیکی برای تعیین مسیر حرکت خودروها و هدایت آنها استفاده کنید.

از دیگر کاربردهای جداکننده ترافیکی که کمتر دیده شده است برای بستن مسیر عبوری می باشد. که بخاطر ارتفاع مناسبی که دارد باعث می شود که اتومبیل ها به سختی از روی آن عبور کرده و متوجه بسته شدن مسیر مقابل خود باشند.

توضیحات کالا

 

 

 

جداکننده ترافیکی  یک متری

 

جداکننده ترافیکی  یک متری

 

جداکننده ترافیکی یک متری معمولا از جنس پلی اتیلن بوده که در برابر تابش مستقیم آفتاب و تغییرات آب و هوایی از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین این جداکننده ترافیکی در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم بوده و به راحتی از بین نمی رود.

ارتفاع جداکننده ترافیکی که ۱۲ سانتی متر می باشد باعث می شود که انحراف مسیر به سختی صورت گیرد و اتومبیل ها در مسیری که برای آنها در نظر گرفته شده به مسیر خود ادامه دهند و همچنین علاوه بر ارتفاع، رنگ زرد جداکننده به خوبی نور را از خود بازتاب داده و به راحتی قابل رویت برای رانندگان می باشد.

جداکننده ترافیکی که در ابتدا و انتهای آن به اصطلاح نری و مادگی وجود دارد، که این مزیت به این خاطر است که  جداکننده ترافیکی یک متری  به صورت پازل درون یکدیگر قرار گرفته و شما بتوانید به راحتی مسیر را به صورت یکپارچه مشخص کنید و برای مسیر های طولانی دچار انحراف نشوید.

استوانه ترافیکی نیز نوعی جداکننده ترافیکی تلقی می شود اما به دلیل فضای موجود بین استوانه های ترافیکی که به صورت دنباله هم قرار گرفته است در مسیرهای پر تردد جهت جدا کردن مسیر از جداکننده ترافیکی استفاده می شود.

همچنین برای آگاهی بیشتر رانندگان از مسیر عبوری این نوع جداکننده ترافیکی قابلیت نصب استوانه ترافیکی را نیز بر روی خود دارد.

توجه داشته باشید هنگامی که جداکننده ترافیکی را تهیه می نمایید باید قطعه ابتدایی و انتهایی این جداکننده را نیز خریداری کنید، تا ابتدا و انتهای مسیر مشخص شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای جداکننده ترافیکی یک متری