کیسه حمل مصدوم DX-301

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کیسه حمل مصدوم DX-301

 

کیسه حمل مصدوم DX-301

 

هنگامی که حادثه ای رخ می دهد مهمترین مسئله پس از مهار حادثه پیگیری وضعیت مصدومین و حتی نجات آنها می باشد. گاهی در بعضی مواقع مصدومین در نقاطی قرار دارند که حمل آنها به سادگی امکان پذیر نیست و به نمی توان به سادگی آن ها را به نقطه نجات هدایت کرد و یا آنقدر درصد آسیب دیدگی بالاست که نمی توان به صورت معمولی مصدومین را حمل کرد.

برای حمل مصدومین از گودال، حفره و مناطق صعب العبور از کیسه حمل مصدوم DX-301 استفاده می شود. کیسه حمل مصدوم DX-301 که قابل استفاده روی هلیکوپتر و سه پایه نجات است به راحتی با قرار دادن مصدوم داخل آن عملیات نجات انجام می شود.

توضیحات کالا

 

 

کیسه حمل مصدوم DX-301

 

کیسه حمل مصدوم DX-301

 

کیسه حمل مصدوم DX-301 که وزنی بالغ بر ۲ کیلوگرم دارد به راحتی توسط تیم نجات قابل حمل بوده و باعث ایجاد مزاحمت برای تیم عملیات نمی شود. همچنین جنس کیسه حمل مصدوم DX-301 که از پارچه پلی استر ضخیم می باشد وزنی بالغ بر ۱۲۰ کیلوگرم را به راحتی می تواند تحمل کرده تا عملیات نجات به راحتی انجام شود.

کیسه حمل مصدوم DX-301 که به صورت مثلثی می باشد، از پهلوها و بین پاها به دور مصدوم پیچیده شده و موجب میگردد که عملیات بالا بردن و حمل مصدوم به ایمن ترین شکل ممکن انجام شود.

سه جای قلاب موجود در سه گوشه کیسه حمل مصدوم DX-301 پس از پیچیده شدن به دور مصدوم توسط قلاب به یکدیگر متصل شده و مانع از باز شدن کیسه حمل مصدوم DX-301 می شود.

همچنین دو بند در قسمت قاعده مثلث نجات حمل مصدوم DX-301 قرار داده شده است که بازوهای فرد مصدوم از داخل آن عبور کرده تا مانع افتادن مصدوم از قسمت بالایی کیسه گردد.

کیسه حمل مصدوم DX-301 دارای استاندارد CE اروپا بوده و یکی از معتبرترین و استانداردترین تجهیزات انتقال مصدوم در حین عملیات نجات می باشد.

کیسه حمل مصدوم DX-301 معمولا برای حمل مصدومین در عملیات های نجات کوهستان، آتش نشانی ها، پس از وقوع سیل و زلزله کاربرد دارد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کیسه حمل مصدوم DX-301