چراغ آذرخش سولار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ آذرخش سولار

 

چراغ آذرخش سولار

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

محصولی که در تصویر مشاهده می‌کنید نوعی چراغ هشدار چشمک‌زن است که به روش جالبی انرژی مورد نیاز خود را تامین می‌کند. این چراغ دارای یک صفحه‌ی خورشیدی کوچک بوده که به یک باتری شارژی متصل شده است. این باتری در طول روز شارژ می‌شود و در تاریکی، لامپ‌های چراغ را روشن می‌کند. یکی از نکات جالب توجه در مورد این چراغ، سنسور حساس به نور (فوتوسل) به‌کار رفته در آن است. این سنسور این محصول را از وجود هرگونه کلیدی بی‌نیاز کرده است و در صورتی که تشخیص دهد نور از میزان خاصی کمتر است به‌صورت خودکار لامپ را روشن می‌کند. این سنسور با حس کردن نور مناسب نیز فرمان خاموش کردن لامپ چراغ را ارسال می‌کند و به‌این‌شکل باتری شارژ خود را نگه می‌دارد. این محصول دارای محلی خاص برای قرارگیری روی میله است و درصورت نیاز می‌توانید آن را با کمک قلابی که در قسمت فوقانی آن قرار دارد آویزان کنید.

توضیحات کالا

 

 

چراغ آذرخش سولار

 

چراغ آذرخش سولار

 

 

در بسیاری از موارد نیاز داریم که رانندگان وسیله نقلیه را از موانعی که در مسیرشان وجود دارد مطلع سازیم. این موانع می توانند ایست های بازرسی، ساخت و سازهای درون شهری و حتی بسته شدن جاده یا بخشی از آن توسط عوامل طبیعی و غیر طبیعی باشد. معمولا این آگاه سازی در شب می باشد که نور کافی وجود ندارد و رانندگان نمی توانند موانع جلوی خود را ببینند. برای آگاهی رانندگان از موانع موجود از چراغ آذرخش سولار استفاده می شود.

نور چراغ اذرخش سولار که از فاصله ۲۰۰ متری به راحتی دیده می شود، رانندگان را از مانع روبروی خود مطلع ساخته و به آنان این آگاهی را می دهد که از سرعت وسیله نقلیه خود کاسته و به آرامی از آن مسیر عبور کنند.

جنس چراغ آذرخش سولار از پی وی سی شفاف بوده که ضد خش است و به راحتی کدر نشده و کاملا ضد آب می باشد. و نور را تا فاصله دور به خوبی بازتاب می دهد.

در قسمت بالایی چراغ آذرخش سولار دستگیره ای قرار داده شده است که شما می توانید از آن برای آویزان کردن و یا حمل دستی چراغ آذرخش استفاده کنید.

چراغ چشمک زن ایمنی آذرخش را همچنین می توانید به وسیله پایه بر روی مخروطی ترافیکی نصب کرده و در ترافیک جاده ای جهت هدایت اتومبیل ها از آن استفاده کنید.

همچنین در قسمت پایین چراغ اذرخش سولار قسمتی قرار داده شده است که به وسیله پیچ بر روی سطح محکم شده و می توانید از آن بر روی سطوح استفاده کنید.

در قسمت بالای چراغ آذرخش سولار یک صفحه خورشیدی کوچک قرار داده شده است که نور خورشید را جذب کرده و در هنگام شب جهت روشن کردن چراغ ها انرژی لازم را تامین می کند. ویژگی منحصر به فرد این چراغ آذرخش سولار فتوسلی است که در این چراغ قرار داده شده است که در هنگام روز با تابش خورشید برق چراغ ها را به صورت خودکار قطع کرده و منبع تغذیه را شارژ می کند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ آذرخش سولار