چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای

 

چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

چراغ پیشانی Petzl Pixa 3  یک چراغ پیشانی حرفه ای است که توسط یکی از شرکت ها معروف تولید لوازم کوهنوردی در دنیا یعنی شرکت پتزل فرانسه تولید شده است. این شرکت فرانسوی در تولید محصولات با کیفیت بالا در لوازم کوهنوردی دارای شهرت بسیار می باشد.

توضیحات کالا

 

 

چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای

 

چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای

 

زمانی که در محیط های تاریک قرار دارید میدان دید شما کاهش می یابد و عملا یا چیزی دیده نمی شود و یا به سختی دیده خواهد شد. حال فرض کنید که در چنین محیطی میخواهید کار کنید در واقع انجام کار با این شرایط غیر ممکن خواهد شد. برای رفع این مشکل شما باید محیط کار خود را روشن کنید. اما گاهی امکان روشن کردن تمام محیط وجود ندارد، در محیط هایی مثل جنگل، کوه، انبارها و محیط های زیاد دیگری هستند که شما باید در دست خود چراغ قوه داشته باشید. اما گاهی در حین کار شما نیاز دارید که از هر دو دست خود استفاده کنید و اگر از چراغ قوه استفاده کنید عملا فقط با یک دست می توانید کار کنید.

چراغ پیشانی پتزل  روی پیشانی شما قرار گرفته و رو به روی شما را روشن می کند. چراغ پیشانی پتزل وسیله ای کاربردی در محیط تاریک می باشد.

چراغ روی کلاه ایمنی با استفاده از بند هایی کشی که به آن وصل شده است به خوبی روی پیشانی یا بر روی کلاه ایمنی شما قرار گرفته و باعث می شود که شما بتوانید به فعالیت خود ادامه دهید بدون آنکه از دست خود برای روشن نگه داشتن محیط استفاده کنید.

با توجه به ۳ عدد لامپ ال ای دی که در چراغ پیشانی های پاور قرار داده شده است نور مهتابی مناسبی با پهنا و برد کافی جلوی شما را روشن نگه داشته و موجب می شود نقاط تاریک دید شما از بین برود.

چراغ پیشانی پتزل دارای سنسورهای تابش نور می باشد که با توجه به میزان روشنایی محیط، نور چراغ را به صورت اتوماتیک تنظیم کرده و نور کافی را برای شما ایجاد می کنند.

همچنین در چراغ پیشانی پتزل سنسورهایی وجود دارد که فاصله شما را با جسم روبرو تشخیص داده و برد پرتابی نور را به صورت اتوماتیک تنظیم می کند.

چراغ پیشانی پتزل که به وسیله ۲ باتری لتیومی قابل شارژ کار می کند و برای مدت حدود ۷ ساعت به طور مداوم می تواند به کار خود ادامه دهد و در پایان شارژ شما می توانید از طریق درگاه یو اس بی که روی آن قرار داده شده است چراغ پیشانی پتزل را مجدد شارژ کنید.

برای اینکه چراغ روی کلاه ایمنی های پتزل به راحتی روی سر شما قرار بگیرد پدی در پشت آن تعبیه شده است که موجب می شود چراغ بدون هیچ لغزشی بر روی پیشانی قرار گیرد.

همچنین چراغ پیشانی پتزل قابلیت تحمل ۲۰ کیلوگرم فشار را دارد و در اثر فشار و ضربه به سادگی نمی شکند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ پیشانی پتزل فوق حرفه ای