چراغ روی کلاه ایمنی پاور

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ روی کلاه ایمنی  پاور

 

چراغ روی کلاه ایمنی  پاور

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

زمانی که شما در محیط های تاریک قرار دارید میدان دید شما کم می شود و عملا یا چیزی دیده نمی شود و یا به سختی دیده خواهد شد. حال فرض کنید که در چنین محیطی میخواهید کار کنید، در واقع انجام کار با این شرایط غیر ممکن خواهد بود. برای رفع این مشکل شما باید محیط کار خود را روشن کنید. اما گاهی امکان روشن کردن تمام محیط وجود ندارد، در محیط هایی مثل جنگل، کوه، انبارها و محیط های زیاد دیگری نیز هستند که شما باید در دست خود چراغ قوه داشته باشید. اما گاهی در حین کار شما نیاز دارید که از هر دو دست خود استفاده کنید و اگر از چراغ قوه استفاده کنید عملا فقط از یک دست خود می توانید استفاده کنید.

توضیحات کالا

 

 

چراغ روی کلاه ایمنی  پاور

 

چراغ روی کلاه ایمنی  پاور

 

چراغ پیشانی های پاور روی پیشانی شما قرار گرفته و رو به روی شما را روشن می کند. چراغ پیشانی ایمنی پاور وسیله ای کاربردی برای استفاده در محیط های تاریک می باشد.

چراغ روی کلاه ایمنی با استفاده از بند هایی کشی که به آن تعبیه شده است به خوبی روی پیشانی یا بر روی کلاه ایمنی شما قرار گرفته و موجب می شود که شما بتوانید به فعالیت خود ادامه دهید بدون آنکه از دست خود برای روشن نگه داشتن محیط استفاده کنید.

با توجه به لامپ ال ای دی که در چراغ پیشانی های پاور تعبیه شده است نور مهتابی مناسبی با پهنا و برد کافی جلوی شما را روشن نگه داشته و موجب می شود نقاط تاریک دید شما روشن شوند.

چراغ پیشانی ایمنی پاور به وسیله ۳ باتری نیم قلمی کار می کند و قابل شارژ نمی باشد و برای مدت حدود ۱۰۰۰۰۰ ساعت شما می توانید از آن استفاده کنید.

برای اینکه چراغ روی کلاه ایمنی های پاور به راحتی روی سر شما بنشیند پدی در پشت آن تعبیه شده است که موجب می شود چراغ بدون هیچ لغزشی بر روی پیشانی قرار گیرد.

وجود بندهای کشی در چراغ پیشانی ایمنی های پاور موجب شده است که برای هر سری در هر سایزی مناسب باشد و همچنین این بندهای کشی ابریشمی در چراغ پیشانی های پاور کاملا ضد حساسیت بوده و موجب ایجاد ناراحتی برای شما نمی شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ روی کلاه ایمنی پاور