چراغ راهنمایی سه خانه لامپی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ راهنمایی سه خانه لامپی

 

چراغ راهنمایی سه خانه لامپی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

با توجه به زندگی شهری و استفاده بیش از حد از وسایل نقلیه شخصی عمومی، ترافیک شهری بزرگترین مشکل به خصوص در کلان شهرها می باشد. با توجه به مکانیزه شدن کارها و استفاده کمتر از نیروی انسانی ما نیاز داریم که برای کنترل ترافیک از تجهیزات ویژه ای استفاده کنیم.

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص می کند و از هرج و مرج و ترافیک تا حد زیادی جلوگیری می کند.

معمولا سر چهار راهها و معابر شهری، مراکز مهم و... از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک استفاده می شود.چراغ راهنمایی سه خانه لامپی با برق ۲۲۰ ولت شهری کار می کند و نیازی به مبدل برق ندارند.

توضیحات کالا

 

 

چراغ راهنمایی سه خانه لامپی

 

چراغ راهنمایی سه خانه لامپی

 

چراغ راهنمایی سه خانه لامپی از جنس پی وی سی بوده که در برابر تابش مستقیم نور خورشید مقاومت بالایی داشته و به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمی دهد.

تابش نور چراغ راهنمایی لامپی به گونه ایست که از فاصله بسیار دور قابل رویت بوده و به رانندگان و افراد رعایت احتیاط در آن منطقه را اطلاع می دهد.

باید توجه داشت که چراغ راهنمایی سه خانه لامپی نسبت به هزینه از سایر چراغ های راهنمایی مقرون به صرفه تر بوده ولی انرژی  الکتریکی بیشتری را مصرف می کند.

معمولا برای کنترل ترافیک، مراکز مهم، محل عبور عابر پیاده و… از چراغ چشمک زن سه خانه استفاده می شود.

چراغ های راهنمایی سه خانه از نظر نوع لامپ انواع مختلفی دارد که می توان به چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی و همچنین چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی سولار به عنوان نمونه ای از آن اشاره کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ راهنمایی سه خانه لامپی