چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی

 

چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

با توجه به زندگی شهری و استفاده بیش از حد از وسایل نقلیه شخصی و عمومی، ترافیک شهری بزرگترین مشکل به خصوص در کلان شهر ها می باشد. با توجه به مکانیزه شدن کارها و استفاده کمتر از نیروی انسانی ما نیاز داریم که برای کنترل ترافیک از تجهیزات ویژه ای استفاده کنیم.

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری می کند.

معمولا سر چهار راهها و معابر شهری، مراکز مهم و… از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک از چراغ راهنمایی استفاده می شود. چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی برق لازم برای روشن کردن چراغ ها را از انرژی خورشیدی تهیه می کند. بدین صورت که صفحه خورشیدی قرار داده شده در بالای چراغ چشمک زن خورشیدی انرژی لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را از نور خورشید گرفته و آن به باطری هایی که در مدار چراغ خورشیدی قرار داده شده است، می گذارد. باطری موجود در چراغ راهنمایی ال ای دی سولار برق لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را در اختیار آنها قرار می دهد.

 

توضیحات کالا

 

 

چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی

 

چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی

 

 

مدت زمان شارژ لازم برای چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی ۱۲ ساعت در مقابل نور مستقیم خورشید می باشد و در هوای ابری ۲۰ ساعت می باشد و با این شارژ تا ۷ روز در تاریکی مطلق و ۱۴ شبانه روز در هوای ابری می تواند به کار خود بدون شارژ مجدد ادامه دهد.

با توجه به اینکه در هر خانه چراغ راهنمایی ال ای دی خورشیدی ۱۲۰ عدد لامپ ال ای دی قرار دارد به راحتی نور لازم جهت دیده شدن را تامین کرده و از فاصله دور قابل دیده شدن می باشد.

بدنه چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی سولار از جنس پلی کربنات بوده که در مقابل تابش مستقیم نور خورشید مقاوم بوده و به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمی دهد.

تابش نور چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی به گونه ایست که از فاصله بسیار دور دیده شده و رانندگان و افراد را از رعایت احتیاط در آن منطقه مطلع می کند.

باید توجه داشت که چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی نسبت به هزینه از سایر چراغ های راهنمایی لامپی هزینه بیشتری را شامل می شود ولی با توجه به اینکه از برق شهری استفاده نکرده و مستقیم از نور خورشید منبع تغذیه خود را شارژ میکند در دراز مدت باعث جبران هزینه های انجام شده می گردد.

معمولا برای کنترل ترافیک، مراکز مهم، محل عبور عابر پیاده و جاهایی که دسترسی به جریان برق با مشکل مواجه است، از چراغ چشمک زن سه خانه ال ای دی خورشیدی استفاده می شود.

چراغ های راهنمایی سه خانه ال ای دی سولار  از نظر نوع لامپ انواع مختلفی دارد که چراغ راهنمایی سه خانه لامپی اشاره کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ راهنمایی سه خانه ال ای دی خورشیدی