چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی

 

چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

با توجه به زندگی شهری و استفاده بیش از حد از وسایل نقلیه عمومی، ترافیک شهری بزرگترین مشکل به خصوص در کلان شهرها می باشد. با توجه به مکانیزه شدن کارها و استفاده کمتر از نیروی انسانی ما نیاز داریم که برای کنترل ترافیک از تجهیزات ویژه ای استفاده کنیم.

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری می کند.

معمولا سر چهار راهها و معابر شهری، مراکز مهم و… از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک استفاده می شود. چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی برق لازم برای روشن کردن چراغ ها را از انرژی خورشیدی تهیه می کند. بدین صورت که صفحه خورشیدی قرار داده شده در بالای چراغ چشمک زن خورشیدی انرژی لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را از نور خورشید گرفته و آن به باطری هایی که در مدار چراغ خورشیدی قرار داده شده است، می گذارد. باطری موجود در چراغ راهنمایی ال ای دی سولار برق لازم برای روشن کردن ال ای دی ها را در اختیار آنها قرار می دهد.

توضیحات کالا

 

 

چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی

 

چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی

 

مدت زمان شارژ لازم برای چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی خورشیدی ۱۲ ساعت در برابر نور مستقیم خورشید می باشد و در هوای ابری ۲۰ ساعت می باشد و با این شارژ تا ۷ روز در تاریکی مطلق و ۱۴ شبانه روز در هوای ابری می تواند به کار خود بدون شارژ مجدد ادامه دهد.

با توجه به اینکه در هر خانه چراغ راهنمایی ال ای دی خورشیدی ۱۲۰ عدد لامپ ال ای دی قرار دارد به راحتی نور لازم جهت دیده شدن را تامین کرده و از فاصله دور قابل رویت می باشد.

بدنه چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی سولار از جنس پلی کربنات بوده که در برابر تابش مستقیم نور خورشید مقاومت بالایی داشته و به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمی دهد.

تابش نور چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی به گونه ایست که از فاصله بسیار دور دیده شده و به رانندگان و افراد رعایت احتیاط در آن منطقه را اطلاع می دهد.

باید توجه داشت که چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی نسبت به سایر چراغ های راهنمایی لامپی هزینه بیشتری را شامل می شود ولی با توجه به اینکه از برق شهری استفاده نکرده و مستقیم از نور خورشید منبع تغذیه خود را شارژ می کند در دراز مدت باعث جبران هزینه های انجام شده می گردد.

معمولا برای کنترل ترافیک، مراکز مهم، محل عبور عابر پیاده و جاهایی که دسترسی به جریان برق با مشکل مواجه است، از چراغ چشمک زن تک خانه ال ای دی خورشیدی استفاده می شود.

چراغ های راهنمایی تک خانه ال ای دی سولار از نظر نوع لامپ انواع مختلفی دارد که می توان به چراغ راهنمایی تک خانه لامپی به عنوان یک نمونه از آن اشاره کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ راهنمایی تک خانه ال ای دی