چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی

 

چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

با توجه به زندگی شهری و استفاده بیش از حد از وسایل نقلیه شخصی و عمومی، ترافیک شهری بزرگترین مشکل به خصوص در کلان شهر ها می باشد. با توجه به مکانیزه شدن کارها و استفاده کمتر از نیروی انسانی ما نیاز داریم که برای کنترل ترافیک از تجهیزات ویژه ای استفاده کنیم.

یکی از مهمترین تجهیزات ترافیکی استفاده از چراغ چشمک زن می باشد. که با رنگ های خود اولویت حرکت اتومبیل ها را مشخص کرده و از هرج و مرج و ترافیک تا حد بالایی جلوگیری می کند.

معمولا سر چهار راهها و معابر شهری، مراکز مهم و… از چراغ راهنمایی جهت کنترل و هدایت ترافیک استفاده می شود. چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی  با برق ۲۲۰ ولت شهری کار می کند، و نیازی به مبدل برق ندارد.

توضیحات کالا

 

 

چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی

 

چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی

 

جنس چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی از پی وی سی بوده که در برابر تابش مستقیم نور خورشید از مقاومت بالایی برخوردار است و به راحتی پوسیده نمی شود و رنگ خود را از دست نمی دهد.

تابش نور چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی به گونه ایست که از فاصله بسیار دور دیده شده و به رانندگان و افراد رعایت احتیاط در آن منطقه را اطلاع می دهد.

باید توجه داشت که  چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی نسبت به هزینه از سایر چراغ های راهنمایی مقرون به صرفه تر بوده ولی انرژی  الکتریکی بیشتری را مصرف می کنند.

معمولا برای کنترل ترافیک، مراکز مهم، محل عبور عابر پیاده و… از چراغ چشمک زن دو خانه استفاده می شود.

چراغ های راهنمایی دو خانه از نظر نوع لامپ انواع مختلفی دارد که چراغ راهنمایی دو خانه لامپی، همچنین چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی سولار از انواع آن می باشند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ راهنمایی دو خانه ال ای دی