چراغ باتومی چشمک زن

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ باتومی چشمک زن

 

چراغ باتومی چشمک زن

 

تماس با ما

 

09352123644

 

چراغ باطومی دارای چراغ های LED دو حالته ثابت و چشمک زن قابل حمل و دارای وزن بسیار سبک می باشد.

این محصول به عنوان هشدار دهنده و هدایت کننده ی مسیر توسط افراد کاربرد دارد.

چراغ باطومی آژیر دار در دو بخش دسته نگهدارنده و چراغ چشمک زن طراحی شده است که روی دسته این محصول دو عدد دکمه کوچک مشکی رنگ تعبیه شده که اولی جهت تغییر حالت چراغ( چشمک زن، ثابت و روشن کردن چراغ قوه انتهایی ) و دیگری برای خاموش و روشن کردن آژیر می باشد.

 

توضیحات کالا

 

 

 

چراغ باتومی چشمک زن

 

 

چراغ باتومی چشمک زن

 

گاهی نیاز است که در طول شب خودرو ها را از مسیر عبوری مطلع سازیم و یا وسایل نقلیه را به جهتی خاص هدایت کنیم، بدین منظور می توان از چراغ باتومی ترافیکی استفاده کرد.

جنس چراغ باتومی ترافیکی آژیر دار از طلق می باشد و قسمت دستگیره آن از پلی کربنات ساخته شده است که به راحتی شکسته نمی شود. چراغ باتومی آژیر دار دارای دو حالت چشمک زن و ثابت می باشد که برای کار در شب بسیار مناسب است.

دستگیره چراغ باتومی آژیر دار دارای دو دکمه می باشد که یکی برای تغییر حالت نور ال ای دی از حالت ثابت به چشمک زن و همچنین خاموش کردن آن کاربرد دارد و دکمه دیگر برای روشن کردن آژیر باتومی استفاده می شود.

از آژیر باتومی جهت باز کردن مسیر و هشدار دادن به وسایل نقلیه دیگر به صورت صوتی استفاده می شود.

منبع تغذیه چراغ چشمک زن باتومی باطری می باشد و چراغ های آن ال ای دی تعبیه شده است که مصرف کمی داشته و با یکسری باتری که در درون چراغ باتومی آژیر دار گذاشته شود، ۲۴ ساعت می توان از آن به صورت مداوم استفاده کرد.

طلق به کار رفته در چراغ باتومی ترافیکی آژیر دار باعث می شود که نور لامپ های ال ای دی تا فاصله ای دور پخش شود و اتومبیل ها و افراد می توانند آن را از فاصله ۲۰۰ متری مشاهده کنند.

همچنین طول ۵۰ سانتی متر چراغ باتومی بسیار مناسب بوده و همین امر باعث می شود از فاصله ای دور به راحتی قابل رویت باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ باتومی چشمک زن