چراغ چشمک زن آذرخش

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

چراغ چشمک زن آذرخش

 

چراغ چشمک زن آذرخش

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در بسیاری از موارد نیاز داریم که رانندگان وسیله نقلیه را از موانعی که در مسیرشان وجود دارد مطلع سازیم. این موانع می توانند ایست های بازرسی، ساخت و سازهای درون شهری و حتی بسته شدن جاده یا بخشی از آن توسط عوامل طبیعی و غیر طبیعی باشد. معمولا این آگاه سازی در شب می باشد که نور کافی وجود ندارد و رانندگان نمی توانند موانع جلوی خود را ببینند. برای آگاهی رانندگان از موانع موجود از چراغ آذرخش استفاده می شود.

نور چراغ آذرخش که از فاصله ۲۰۰ متری به راحتی دیده می شود، رانندگان را از مانع روبروی خود مطلع ساخته و به آنان این آگاهی را می دهد که از سرعت وسیله نقلیه خود کاسته و به آرامی از آن مسیر عبور کنند.

توضیحات کالا

 

 

 

چراغ چشمک زن آذرخش

چراغ چشمک زن آذرخش

 

جنس چراغ آذرخش از پی وی سی شفاف بوده که ضد خش است و به سادگی کدر نشده و کاملا ضد آب می باشد. و نور را تا فاصله دور به خوبی بازتاب می دهد.

در قسمت بالایی چراغ آذرخش دستگیره ای قرار داده شده است که شما می توانید از آن برای آویزان کردن و یا حمل دستی چراغ آذرخش استفاده کنید.

چراغ چشمک زن آذرخش را همچنین می توانید به وسیله پایه بر روی مخروطی ترافیکی نصب کرده و در ترافیک جاده ای جهت هدایت اتومبیل ها از آن استفاده کنید.

همچنین در قسمت پایین چراغ آذرخشی قسمتی قرار داده شده است که به وسیله پیچ بر روی سطح محکم شده و می توانید از آن بر روی سطوح استفاده کنید.

این نوع چراغ آذرخش که از نوع شارژی می باشد و دارای طول عمر بالایی نیز می باشد و پس از هر بار استفاده می توان از آن به مدت ۲ شبانه روز استفاده کرد و اگر این چراغ به صورت ممتد روشن باشد می توان آن را تا ۲۴ ساعت روشن نگه داشت.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای چراغ چشمک زن آذرخش