نوار خطر قرمز رنگ ۲۰۰ متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

نوار خطر قرمز رنگ ۲۰۰ متری

 

نوار خطر قرمز رنگ ۲۰۰ متری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

نوار خطر جهت هدایت ترافیک، متمایز نمودن مناطق خاص و یا ممانعت از ورود افراد متفرقه به ناحیه های خطرناک به کار می رود.

نوارهای خطر برای ایمن سازی محیط کارگاهی می باشد که کارگران و پرسنل با ایمنی بیشتر به فعالیت و تردد بپردازند. توجه به نوارهای خطر در کم کردن میزان حوادث بسیار مؤثر می باشد.

توضیحات کالا

 

 

نوار خطر قرمز رنگ ۲۰۰ متری

 

نوار خطر قرمز رنگ ۲۰۰ متری

 

در محل هایی که مشکلات ترافیکی به وجود می آید و این مشکلات ممکن است به افراد و یا وسایل نقلیه آسیب بزند و همچنین هنگام آگاهی به افراد جهت بروز احتمال خطر از وسایل هشدار دهنده استفاده می شود. یکی از وسایل هشدار دهنده نوار خطر می باشد. که نوار خطر به خوبی افراد را از بروز مشکل در محل مطلع می سازد.

نوار خطر قرمز رنگ  به راحتی از فاصله زیاد قابل دیدن است و این پیام را به افراد منتقل می کند که عبور افراد از این نقاط خطر دارد و ممکن است برای آنها مشکلاتی را به همراه داشته باشد.

انتخاب رنگ سفید و قرمز در نوار خطر طبق استاندارد جهانی OSHA بوده است و به افراد این پیام را منتقل می کند که خطر فیزیکی در این نواحی وجود دارد.

نوار خطر معمولا از جنس پلی اتیلن می باشد که در مقابل آب و نور خورشید بسیار مقاوم بوده و شما می توانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید.

شما کافیست در محل هایی که احتمال بروز مشکل وجود دارد و می خواهید مانع ورود افراد به آن نواحی شوید،  نوار خطر قرمز رنگ را دور تا دور آن نواحی پیچیده و افراد را از بروز مشکل آگاه سازید.

با توجه به احتمال خطرات مختلف از جمله خطر گاز، برق و خطرات فیزیکی برای نوار خطر رنگ های مختلفی در نظر گرفته شده است که نوار خطر قرمز رنگ معمولا برای خطرات آتش سوزی و برق استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای نوار خطر قرمز رنگ ۲۰۰ متری