نوار خطر زرد رنگ ۲۰۰ متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

نوار خطر زرد رنگ ۲۰۰ متری

 

نوار خطر زرد رنگ ۲۰۰ متری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در محل هایی که مشکلات ترافیکی به وجود می آید و این مشکلات ممکن است به افراد و یا وسایل نقلیه آسیب بزند و همچنین برای آگاهی به افراد جهت بروز احتمال خطر از وسایل هشدار دهنده استفاده می شود. یکی از وسایل هشدار دهنده نوار خطر می باشد. که نوار خطر زرد رنگ به خوبی افراد را از بروز مشکل در محل آگاه می کند.

نوار خطر زرد رنگ که نوشته خطر آن به رنگ مشکی می باشد به سادگی از فاصله زیاد قابل رویت است و این پیام را به افراد منتقل می کند که عبور افراد از این نقاط خطر دارد و ممکن است برای آنها مشکلاتی را به وجود آورد.

توضیحات کالا

 

 

نوار خطر زرد رنگ ۲۰۰ متری

 

نوار خطر زرد رنگ ۲۰۰ متری

 

انتخاب رنگ زرد و مشکی در نوار خطر و همچنین فونت به کار رفته خطر در نوار خطر طبق استاندارد جهانی OSHA بوده است و به افراد این پیام را منتقل میکند که خطر فیزیکی در این نواحی وجود دارد.

نوار خطر معمولا از جنس پلی اتیلن می باشد که در مقابل آب و نور خورشید بسیار مقاوم بوده و شما می توانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید.

شما کافیست در محل هایی که احتمال بروز مشکل وجود دارد و می خواهید مانع ورود افراد به آن نواحی شوید، نوار خطر را دور تا دور آن نواحی پیچیده و افراد را از بروز مشکل آگاه سازید.

با توجه به احتمال خطرات مختلف از جمله خطر گاز، برق و خطرات فیزیکی، برای نوار خطر رنگ های مختلفی در نظر گرفته شده است که نوار خطر زرد رنگ معمولا برای خطرات فیزیکی استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای نوار خطر زرد رنگ ۲۰۰ متری