نوار خطر آبی رنگ ۲۰۰ متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

نوار خطر آبی رنگ ۲۰۰ متری

 

نوار خطر آبی رنگ ۲۰۰ متری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در محل هایی که مشکلات ترافیکی به وجود می آید و این مشکلات ممکن است به افراد و یا وسایل نقلیه آسیب بزند و همچنین هنگام آگاهی به افراد جهت بروز احتمال خطر از وسایل هشدار دهنده استفاده می شود. یکی از وسایل هشدار دهنده نوار خطر می باشد که نوار خطر به خوبی افراد را از بروز مشکل در محل مطلع می سازد.

نوار خطر آبی رنگ که نوشته خطر آن به رنگ مشکی می باشد به راحتی از فاصله زیاد قابل دیده شدن است و این پیام را به افراد منتقل می کند که عبور افراد از این نقاط خطر دارد و ممکن است برای آنها مشکلاتی را به وجود آورد.

توضیحات کالا

 

 

نوار خطر آبی رنگ ۲۰۰ متری

 

نوار خطر آبی رنگ ۲۰۰ متری

 

انتخاب رنگ آبی در نوار خطر و همچنین فونت به کار رفته خطر در نوار خطر طبق استاندارد جهانی OSHA بوده است و به افراد این پیام را منتقل می کند که خطر فیزیکی در این نواحی وجود دارد.

جنس نوار خطر معمولا از پلی اتیلن می باشد که در مقابل آب و نور خورشید بسیار مقاوم بوده و شما می توانید در محیط های مختلف به راحتی از آن استفاده کنید.

شما کافیست در محل هایی که احتمال بروز مشکل وجود دارد و می خواهید مانع ورود افراد به آن نواحی شوید، نوار خطر آبی را دور تا دور آن نواحی پیچیده و افراد را از بروز مشکل آگاه سازید.

با توجه به احتمال خطرات مختلف از جمله گاز، برق و خطرات فیزیکی، برای نوار خطر رنگ های مختلفی در نظر گرفته شده است که نوار خطر آبی رنگ معمولا برای پروژه های آب و فاضلاب استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای نوار خطر آبی رنگ ۲۰۰ متری