مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مخروط ترافیکی حلقه دار یکی از ساده ترین راههای جداسازی و مشخص کردن مسیرهای عبوری می باشد. همچنین می توانید با رد کردن زنجیر از داخل حلقه های مخروط های ترافیکی برای سد کردن مسیر استفاده کنید. تمامی مراحل تولید و ساخت این محصول توسط شرکت ایمن تجارت سالیان  انجام می شود. این شرکت همچنین پخش کننده عمده مخروط ترافیکی در جنوب شرقی آسیا از جمله کشورهای ارمنستان، عراق، افغانستان، ترکمنستان و ترکیه می باشد. این مخروط ها بخاطر طراحی به شکل هندسی و همچنین به دلیل وجود کفی لاستیکی که در آن تعبیه شده است از ایستایی خوبی برخوردار می باشد، و حتی می توان آن را بر روی شیب های نسبتا تند استفاده کرد. مخروط ترافیکی حلقه دار 80 سانتی متری به دلیل ارتفاعی که دارد به راحتی و از فاصله دور قابل دیده شدن می باشد. وجود شبرنگ بر بالای مخروط ترافیکی باعث شده است که انعکاس نور از فاصله دور قابل رویت باشد و شما از وجود مخروط در شب با خبر شوید. و جنس پلاستیکی مخروط ترافیکی باعث شده در صورت برخورد با آن کمترین آسیب به وسیله نقلیه و حتی خود وارد شود.

قطر کم قسمت بالایی مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری موجب شده که شما بتوانید بر روی آن تابلو و چراغ آذرخشی که در سایت ایمن تجارت سالیان به راحتی قابل تهیه می باشد، نصب کنید.

توضیحات کالا

 

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری

 

مخروط ترافیکی  کف لاستیکی حلقه دار 80 سانتی متری کد N64015 که به کله قندی نیز شهرت دارد با بدنه ی بسیار نرم و انعطاف پذیر به خوبی ضربات وارده را تحمل کرده و در عین حال به بدنه خودرو صدمه وارد نمی کند. این مخروط کف لاستیکی از جنس pvc بوده و مجهز به نوار شبرنگ می باشد و در فرآیند ساخت آن از مواد Anti UV استفاده شده است. مواد Anti UV باعث می شوند تا این مخروط کف لاستیکی در شرایط جوی با تابش شدید نور خورشید، اشعه ی ماورابنفش خورشید را به راحتی تحمل کرده و دچار رنگ پریدگی نشود.

از مخروط های ترافیکی برای علامت گذاری موقتی مسیرها و همچنین تفکیک راه نیز استفاده می شود. مخروط ترافیکی گزینه ای مناسب برای هدایت ترافیک در خیابان ها و جدا کردن موقتی مسیر می باشد. مخروط های ترافیکی با قابلیت جا به جایی راحت و وزن مناسب و حالت هشدار دهنده ای که دارد بهترین گزینه برای محدود سازی و تفکیک موقتی مسیر است. امید است با عرضه مخروط های ترافیکی پارکینگی، به عنوان یکی از مهم ترین تجهیزات پارکینگ و ایمنی، گامی کوچک اما مهم در راستای ارتقای فرهنگ ایمنی و ایمن سازی محیط شهری برداشته باشیم.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۸۰ سانتی متری