مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

مخروط ترافیکی حلقه دار یکی از ساده ترین راههای جداسازی و مشخص کردن مسیرهای عبوری می باشد. همچنین می توانید با رد کردن زنجیر از داخل حلقه های مخروط های ترافیکی برای سد کردن مسیر استفاده کنید. تمامی مراحل تولید و ساخت این محصول در کشور عزیزمان توسط شرکت ایمن تجارت سالیان انجام می شود. و این شرکت همچنین پخش کننده عمده مخروط ترافیکی در جنوب شرقی آسیا از جمله کشورهای ارمنستان، عراق، افغانستان، ترکمنستان و ترکیه می باشد.

توضیحات کالا

 

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری

 

مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری

 

این مخروط بخاطر طراحی به شکل هندسی و همچنین به دلیل وجود کفی لاستیکی که در آن تعبیه شده است از ایستایی خوبی برخوردار می باشد، و حتی می توان آن را بر روی شیب های نسبتا تند استفاده کرد. مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری به دلیل ارتفاعی که دارد به راحتی و از فاصله دور قابل دیده شدن می باشد. وجود شبرنگ بر بالای مخروط ترافیکی باعث شده است که انعکاس نور از فاصله دور قابل دیدن باشد و شما از وجود مخروط در شب با خبر شوید. و جنس پلاستیکی مخروط ترافیکی باعث شده در صورت برخورد با آن کمترین آسیب به وسیله نقلیه و حتی خود مخروط ترافیکی وارد شود.

کفه لاستیکی کف مخروط ترافیکی وزن سنگینی به آن داده و باعث می شود که هنگام باد مخروط ترافیکی جابجا نشده و یا نیافتد.

به دلیل طراحی خوب و وزن مناسب این مخروط های ترافیکی که توسط شرکت ایمن تجارت سالیان صورت گرفته شما می توانید به راحتی و با صرف کمترین انرژی آن را حمل کنید.

قطر کم قسمت بالایی مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری باعث شده که شما بتوانید بر روی آن تابلو و چراغ آذرخشی که در سایت ایمن تجارت سالیان به راحتی قابل تهیه می باشد، نصب کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مخروط ترافیکی حلقه دار مدل ۶۰ سانتی متری