مثلث خطر خودرو ۴۵ سانتی متر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

مثلث خطر خودرو ۴۵ سانتی متر

 

مثلث خطر خودرو ۴۵ سانتی متر

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

حتما برای شما هم این اتفاق افتاده است تا در مواقعی مانند خرابی خودرو، پنچری، تصادف و غیره، مجبور به توقف خودروی خود در شانه خاکی جاده یا اتوبان شده باشید، که این توقف می تواند باعث بروز حادثه های ناگواری شود اما اگر این محصول را چند متر عقب تر از خودروی خود قرار دهید خاصیت شبرنگ بودن آن باعث می شود که رانندگانی که از پشت در حال حرکت هستند، متوجه خودرو شما شوند و موقعیت خودرو را در تاریکی تشخیص دهند.

توضیحات کالا

 

 

مثلث خطر خودرو ۴۵ سانتی متر

 

مثلث خطر خودرو ۴۵ سانتی متر

 

شاید برای شما پیش آمده باشد که مجبور باشید به صورت اتفاقی و اضطراری در کنار جاده یا بزرگراه پارک کنید. زمانی که شما مجبور به پارک می شوید بیشترین خطری که شما را تهدید می کند برخورد اتومبیل های در حال حرکت با اتومبیل پارک شده می باشد. برای جلوگیری از این برخورد باید سایر رانندگان را از توقف خودرو در حاشیه جاده مطلع سازید. برای آگاهی دادن به رانندگان دیگر از خودرو پارک شده از مثلث خطر می توان استفاده کرد.

جنس  مثلث خطر خودرو معمولی از پلیمر مرغوب می باشد که به راحتی شکسته نشده و طول عمر بالایی دارد. و همچنین شبرنگ به کار رفته در مثلث خطر خودرو به گونه ایست که نور را از فاصله ۲۰۰ متر به راحتی بازتاب می دهد و اتومبیل های دیگر از فاصله دور از وجود خطر در ادامه مسیر خود مطلع می شوند.

ابعاد حدودا نیم متری مثلث خطر خودرو به گونه ایست که اندازه ای متناسب داشته و به راحتی قابل دیده شدن می باشد.

پایه مثلث احتیاط به گونه ای طراحی شده است که به راحتی روی زمین قرار گرفته و همچنین دارای قابلیت چرخشی می باشد تا مثلث خطر خودرو بتواند به راحتی روی آن به چرخش درآمده و به هر سمتی که خواستید آن را تنظیم کنید.

تمامی قطعات مثلث خطر خودرو از یکدیگر قابلیت جدا شدن را دارند و در کیف حمل آن قرار می گیرند که تنها ابعادی به طول ۴۷ سانتی متر در عرض ۱۵ سانتی متر را اشغال می کند، پس شما می توانید مثلث احتیاط را در گوشه ای از صندوق عقب خودرو خود قرار دهید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای مثلث خطر خودرو ۴۵ سانتی متر