متوقف کننده خودرو ۵۰ سانتی متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

متوقف کننده خودرو ۵۰ سانتی متری

 

متوقف کننده خودرو ۵۰ سانتی متری

 

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 


متوقف کننده خودرو یا car stoper محصولی است که با نصب آن در محل پارک مانع از برخورد خودرو با دیوار یا خودروی روبرویی می شود.
این محصول در لیست محصولات ایمنی پارکینگ شرکت درمت می باشد.
این محصول همچنین به عنوان تعیین کننده محل پارک خودرو و جدا کردن آن ها از یکدیگر نیز مورد استفاده قرار می گیرد.
این محصول از جنس تمام لاستیک است و نسبت به نمونه های مشابه ممتاز می باشد
دلیل استفاده از لاستیک، مقاومت آن در مقابل نوسانات دمایی، ضربه و فشار، مقاومت فرسایشی بالا و… می باشد.
نصب متوقف کننده خودرو توسط دو عدد پیچ آبکاری شده ضد زنگ و رول پلاک انجام می شود.
پس از نصب کامل محصول هیچ یک از اجزای اتصال( پیچ ها و رول پلاک ها) قابل رویت نیست و زیبایی ظاهری آن حفظ می شود.

توضیحات کالا

 

 

متوقف کننده خودرو ۵۰ سانتی متری

 

متوقف کننده خودرو ۵۰ سانتی متری

 

امروزه با افزایش وسایل نقلیه امکان پارک خودرو در هرجایی و به هر شکلی امکان پذیر نیست. اگر ما نتوانیم خودرو خود را به صورت درست پارک کنیم  فضای زیادی را اشغال می کنیم که باعث ایجاد مزاحمت برای دیگران خواهد شد. برای رفع مشکلات پارک کردن و همچنین استفاده درست از فضای پارکینگ کار استاپر مناسب ترین وسیله می باشد.

همانطور که می دانید در پارکینگ های عمومی و یا پارکینگ مجتمع های مسکونی که خودرو ها باید به صورت دقیق در جای خود پارک شوند و همچنین برای جلوگیری از برخورد خودروها با ستون ها و خودروهای دیگر و نیز برای پارک خودرو در جای مناسب از متوقف کننده خودرو یا کار استاپر استفاده می شود.

متوقف کننده خودرو  یا کار استاپر که از جنس پلاستیک مرغوب می باشد قابلیت تحمل وزن ۵۰ تن را دارا می باشد و در صورتی که خودرو روی آن برود به راحتی شکسته نمی شود.

از دیگر ویژگی های کار استاپر قابلیت نصب بر روی تمامی ستون ها از جمله بتن، آسفالت و یا سنگ می باشد. همچنین شما می توانید کار استاپر یا متوقف کننده خودرو را در هر شیبی نصب کنید.

همچنین به دلیل کم بودن نور در بعضی از پارکینگ ها و نیز جهت دیده شدن در شب بر روی کار استاپر یا متوقف کننده خودرو شبرنگ هایی تعبیه شده است تا به راحتی بتواند نور اتومبیل را بازتاب داده و قابل دیده شدن باشد.

یکی دیگر از کاربردهای کار استاپر یا متوقف کننده خودرو که کمتر از آن استفاده می شود جداسازی مسیر و همچنین هشدار برای کاهش سرعت میباشد. اگر شما کار استاپر یا متوقف کننده خودرو را در طول مسیر نصب کنید به عنوان جداکننده و اگر در عرض مسیر عبوری نصب کنید به عنوان کاهش سرعت می توان از آن استفاده کرد.

نصب کار استاپر یا متوقف کننده خودرو به راحتی توسط پیچ و رول پلاک انجام می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای متوقف کننده خودرو ۵۰ سانتی متری