قفل پارکینگ فولادی خودرو

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

قفل پارکینگ فولادی خودرو

 

قفل پارکینگ فولادی خودرو

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

قفل پارکینگ یا راهبند ماشین مانعی کاربردی و ارزشمند برای نگه داشتن جای پارک خودرو شما بدون مزاحمت برای دیگران و عدم زشت کردن فضای مورد نظر با ظاهری عالی و کیفیت ساخت بالا تولید می شود.
با توجه به نوع فنر بکار رفته در این قفل که بسیار نرم و روان است به راحتی و آسانی باز و بسته می شود و به نوعی تاشو است که دیگر با این وجود نیاز به حرکت این مانع نخواهد بود.
جنس بکار رفته این وسیله مفید از فلز (آلیاژ فولاد و آهن) بوده و دارای پوشش و خاصیت ضد زنگ می باشد و دارای ابعاد 45 در 46 در  45 سانتی متر و رنگ زرد است.
شما با این وسیله می توانید جای پارکینگ شخصی خودتان را برای دیگران مسدود نمایید تا نتوانند آنرا اشغال کنند و قابل نصب در انواع پارکینگ (در محیط داخلی و یا فضای باز) می باشد.

توضیحات کالا

 

 

قفل پارکینگ فولادی خودرو

 

قفل پارکینگ فولادی خودرو

 

 

امروزه با افزایش آپارتمان نشینی با مشکلات زیادی از قبیل نبودن جای پارک خودرو و یا کم بودن آن مواجه هستیم. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی وارد پارکینگ آپارتمان خود می شوید ماشین دیگری در محل پارکینگ شما پارک کرده است.

برای حراست از جای پارک خودرو قفل پارکینگ خودرو بسیار مناسب است. شما با نصب قفل پارکینگ در محل پارکینگ خود مانع از ورود وسایل نقلیه دیگر به پارکینگ خود می شوید.

جنس قفل پارکینگ از فولاد می باشد که مقاومت بالایی در مقابل ضربه داشته و به راحتی خم نمی شود بنابراین می تواند به راحتی از محل پارکینگ شما محافظت کند.

همچنین در قفل پارکینگ فولادی خودرو شبرنگ پارک ممنوع نصب شده است تا در تاریکی پارکینگ به راحتی قابل دیده شدن باشد.

ارتفاع ۶۵ سانتی متری پارک بند فولادی خودرو به گونه ایست که مانع ورود ماشین های دیگر شده و همچنین در قسمت میانه جک قفل پارکینگ فولادی خودرو محلی برای نصب قفل آویزی قرار داده شده است تا در هنگام نبودن ماشین در پارکینگ بتوانید آن را قفل کرده و مانع ورود وسایل نقلیه دیگر به پارکینگ شوید.

رنگ قفل پارکینگ فولادی خودرو به گونه ای طراحی شده است که به راحتی از فاصله دور قابل رویت می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قفل پارکینگ فولادی خودرو