قفل پارکینگ ساده خودرو

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

قفل پارکینگ ساده خودرو

 

قفل پارکینگ ساده خودرو

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

امروزه با افزایش آپارتمان نشینی یکی از مشکلاتی که با آن مواجه هستیم نبودن جای پارک خودرو و یا کم بودن آن است. شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که وقتی وارد پارکینگ آپارتمان خود می شوید ماشین دیگری در محل پارکینگ شما پارک کرده است.

برای حراست از جای پارک خودرو قفل پارکینگ خودرو بسیار مناسب است. شما با نصب قفل پارکینگ در محل پارکینگ خود مانع از ورود وسایل نقلیه دیگر به پارکینگ خود می شوید.

جنس قفل پارکینگ از فلز می باشد که از مقاومت بالایی در مقابل ضربه برخوردار است و به راحتی خم نمی شود بنابراین می تواند به راحتی از محل پارکینگ شما محافظت کند.

همچنین در میانه قفل پارکینگ خودرو شبرنگ پارک ممنوع نصب شده است تا در تاریکی پارکینگ به راحتی قابل دیده شدن باشد.

ارتفاع ۵۰ سانتی متری پارک بند خودرو به گونه ایست که مانع ورود ماشین های دیگر شده و همچنین در قسمت پایین قفل پارکینگ ساده خودرو  محلی برای نصب قفل آویزی قرار داده شده است تا در هنگام نبودن ماشین در پارکینگ بتوانید آن را قفل کرده و از ورود وسایل نقلیه دیگر به پارکینگ جلوگیری کنید.

رنگ قفل پارکینگ ساده خودرو به گونه ای طراحی شده است که به راحتی از فاصله دور قابل رویت می باشد.

توضیحات کالا

 

 

قفل پارکینگ ساده خودرو

 

قفل پارکینگ ساده خودرو

 

 

قفل پارکینگ ساده  از جمله انواع تجهیزات پارکینگ اختصاصی می باشد که به منظور عدم اشغال فضای پارک شخصی توسط افراد غریبه نصب می گردد. امروزه با افزایش روزافزون خودروهای شخصی، محفوظ ماندن جای پارک در پارکینگ های اختصاصی برای مالک آن به یکی از دغدغه های روزمره تبدیل شده است. یکی از مشکلات رایج در پارکینگ ساختمان های امروزی پارک کردن خودروی مهمان (غریبه) در پارکینگ شخصی ساکنین می باشد که گاهی نیز باعث دعوا و درگیری بین افراد می شود. یکی از ساده ترین راه کارها برای حل نمودن این مشکل روزمره استفاده از قفل های پارکینگ می باشد. این محصول که از جمله مهم ترین تجهیزات پارکینگ های اختصاصی است موجب رعایت فضای پارکینگ شخصی، عدم تجاوز به حریم دیگران شده و پارک کردن صحیح همه خودرو ها در پارکینگ می گردد.

در هنگام بالا بودن علمک این مدل قفل به صورت دستی در قسمت وسط آن نصب شده و عملا جلوی ورود خودروها به پارکینگ مربوطه گرفته می شود. برچسب هشداردهنده No Parking بر روی بدنه به همراه شبرنگ، رانندگان غریبه را از وجود قفل مطلع می سازد. با باز کردن قفل و پایین آوردن علمک فضای پارکینگ در اختیار مالک آن قرار می گیرد. استفاده از فولاد با مقاومت بالا در ساخت بدنه این قفل و استفاده از رنگ قرمز، دوام و استحکام فوق العاده ای به این قفل می بخشد. این قفل ها به همراه پیچ و رول پلاک (برای نصب) ارائه می شوند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای قفل پارکینگ ساده خودرو