علائم ایمنی سیگار کشیدن ممنوع

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

علائم ایمنی سیگار کشیدن ممنوع

 

علائم ایمنی ممنوعیت سیگار نکشید

 

 

تماس

 

09352123644

 

در بعضی از مکان ها به دلیل حساسیت بالای عوامل بهداشتی و همچنین برای عدم ایجاد مزاحمت برای دیگران و از همه مهمتر سلامت افراد از علائم ایمنی سیگار کشیدن ممنوع  استفاده می شود.

برچسب سیگار کشیدن ممنوع دارای پس زمینه سفید و یک دایره قرمز رنگ که خطی قرمز از گوشه بالای سمت چپ به سمت پایین سمت راست دایره کشیده شده است این آگاهی را به شما می دهد که روشن کردن سیگار در این مکان اکیدا ممنوع می باشد. همچنین نوع پیام ممنوعیت که در علائم ایمنی ممنوعیت سیگار کشیدن، عدم کشیدن سیگار می باشد با شکل یک سیگار به رنگ مشکی در مرکز دایره قرار داده شده است.

توضیحات کالا

 

 

علائم ایمنی سیگار کشیدن ممنوع

 

علائم ایمنی ممنوعیت سیگار نکشید

 

علائم ایمنی سیگار کشیدن ممنوع از جنس پی وی سی می باشد که در برابر عوامل محیطی مثل باران و نور خورشید بسیار مقاوم بوده و رنگ آن برای طولانی مدت به صورت ثابت باقی می ماند.

به خاطر شبرنگ استفاده شده در برچسب سیگار کشیدن ممنوع، در هنگام شب به راحتی قابل دیده شدن بوده و می تواند این پیام را به افراد بدهد که سیگار کشیدن در این مکان اکیدا ممنوع می باشد.

معمولا در محیط های بسته مثل سالن ها، مکان های عمومی مثل پارک ها، محیط های بهداشتی مثل بیمارستان ها و… از علائم ایمنی ممنوعیت سیگار کشیدن استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای علائم ایمنی سیگار کشیدن ممنوع