ضربه گیر ستون

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ضربه گیر ستون

 

ضربه گیر ستون

 

 

تماس با ما

 

09352123644 

 

همانطور که می دانید بسیاری از افراد هنگام پارک و یا خروج خود از پارکینگ با ترس و دلهره مواجه هستند که مبادا خودرو آنها با برخورد به ستون آسیب ببیند. برای رفع این مشکل شما می توانید از کرنر گارد و یا ضربه گیر ستون استفاده کنید تا میزان خسارت در اثر برخورد خودرو به ستون پارکینگ را به حداقل برسانید. ضربه گیر پارکینگ مناسب ترین وسیله برای محافظت از وسیله نقلیه در برخورد با ستون پارکینگ می باشد. محافظ ستون که از جنس لاستیک می باشد، میزان ضربه وارده به خودرو را بسیار کم کرده و از ایجاد رنگ پریدگی و یا خط و خش زیاد بر روی خودرو جلوگیری می کند.

بر روی بدنه ضربه گیر ستون خطوطی شبرنگی وجود دارد که در پارکینگ هایی که میزان نور مناسب نمی باشد در اثر بازتاب نور اتومبیل شما را متوجه ستون ها کرده و بتوانید به راحتی پارک کنید و یا از پارک خارج شوید.

جنس شبرنگ های ضربه گیر ستون به گونه ایست که نور را در فاصله بسیار زیاد بازتاب داده و شما می توانید از فاصله ای دور متوجه ستون ها شوید.

توضیحات کالا

 

 

ضربه گیر ستون

 

ضربه گیر ستون

 

محافظ ستون یا ضربه گیر ستون یکی از انواع تجهیزات پارکینگی است که در کنج ستون ها و یا لبه دیوارها نصب می شود تا به کمک آن هم از بدنه خودرو و هم از مصالح ساختمانی استفاده شده در سطح دیوار در مقابل هر گونه ضربه ای به ویژه در فضاهای محدود پارک محافظت نماید.

نصب محافظ ستون به عنوان راه حلی جهت کاهش هزینه های احتمالی ناشی از آسیب به خودرو (بدنه و آیینه) و ساختمان (تخریب دیواره و لبه ها) پیشنهاد می شود.

با اینکه کرنر گارد در ابتدا به عنوان راه حلی جهت حفاظت فضای پارکینگ در مراکز پر رفت و آمد چون  فضاهای تجاری، هتل ها، بیمارستان ها و محیط های صنعتی بوده ولی امروز به عنوان یکی از تجهیزات پیشنهاد شده در تمامی پارکینگ ها (مسکونی، اداری، مدرسه، کارخانه، انبار و اسکله های باربری) می باشد.

ضربه گیر لاستیکی با فرم نبشی مانند خود  (از ضخامت 1 سانت شروع و به 2 سانت ختم می شود) قابلیت پوشش زاویه کنج ها از 70 -110 درجه را دارا هستند و به کمک فرم گوه مانند خود و حالت ارتجاعی، قابلیت دریافت ضربه تنش را بخوبی دارا هستند. محافظ ستون معمولا بر روی دیوارها، چهار گوشه ستون های مربعی شکل و کنج دیوارها نصب می شوند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ضربه گیر ستون