سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر رنگ زرد

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر رنگ زرد

 

سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر رنگ زرد

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

یکی از مهم ترین ویژگی های یک سرعت گیر استاندارد قابلیت تحمل وزن بالا در آن است. ایمن تجارت سالیان با تأکید بر این استاندارد انواع سرعت گیر شهری مستحکم را گردآوری کرده است. این سرعت گیر ترافیکی، از جنس مرغوب پلی اتیلن فشرده تولید شده است، که تحمل وزن کامیون های باربری تا 50 تن را دارد. با استفاده از این متریال باکیفیت، سردی و حرارت شدید هوا نیز بر روی کیفیت اولیه سرعتگیر تأثیرگذار نخواهد بود. و در طولانی مدت دچار خمیدگی ناشی از حرارت و یا سرما نخواهد شد.

سرعت گیر پلاستیکی جاده دارای رنگ ثابتی است و در اثر اصطحکاک و یا رطوبت و اشعه UV تغییر رنگ نخواهد داد. ضمن اینکه رنگ این سرعت گیر پلاستیکی جاده به گونه ای طراحی شده است که در شب به وضوح از فواصل زیاد برای رانندگان قابل دیده شدن باشد.

سرعت گیر 90*33 سانتی متر علی رغم استقامت و استحکام بالا، از وزن سبکی برخوردار است. و در دسته تجهیزات ترافیکی سبک طبقه بندی می شود. بنابراین حمل و نقل آن به راحتی انجام خواهد شد.

توضیحات کالا

 

 

سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر رنگ زرد

 

سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر رنگ زرد

 

 

اگر بتوان به نحوی سرعت خودروها را کنترل کرد و به محدوده‌ی مجاز رساند، می‌توان تا حد قابل توجهی از آمار سوانح و به تبع آن آسیب‌ها کم کرد.
یکی از راه‌های تا حدودی موفقیت‌آمیز، استفاده از سرعت گیر است. سرعت گیرها معمولا به صورت پیش ساخته یا آسفالتی هستند؛ سرعت گیرهای پیش ساخته عموما از پلاستیک یا لاستیک و در ابعاد مختلف ساخته می‌شوند. این مدل‌ها را بر روی جاده یا پارکینگ به صورت نواری در کنار هم می‌گذارند و بر روی زمین پیچ می‌کنند.
سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر زرد یکی از این سرعت گیرهاست که از پلاستیک با کیفیت و مقاومت بالا ساخته شده است. پلاستیک این محصول به صورت ضد ضربه است و در برابر شرایط جوی و نور خورشید دوام مناسبی از خود نشان می‌دهد. این سرعت گیر، طولی بین 88 تا 90 سانتی متر و عرضی معادل 33 سانتی متر دارد. فرم آن نیز قوس دار است و حداکثر ارتفاع قوس آن در قسمت وسط سرعت گیر، به 4.5 سانتی متر می‌رسد.
سرعت گیر مدل 33-88 به نحوی تقویت شده که قدرت تحمل حدود 50 تن وزن را داشته باشد. طراحی سطح آن آج‌دار است و می‌تواند سرعت وسیله نقلیه را تا 20 کیلومتر بر ساعت کاهش دهد. بر روی این سرعت گیر، 4 چراغ شبرنگ هشدار دهنده نصب شده که می‌توانند نور خودرو را منعکس کنند و به راننده در مورد وجود سرعت گیر هشدار دهند.
این سرعت گیر جاده‌ای نصب بسیار ساده‌ای دارد؛ 6 جای پیچ بر روی بدنه‌ی خود دارد و با بستن پیچ‌های مناسب می‌توان آن را به جاده متصل کرد.
از این محصول می‌توان در پارکینگ، خیابان و معابر شهری استفاده کرد. این سرعت گیر پلاستیکی ساخت کشور ایران است، وزن آن به حدود 2850 گرم می‌رسد و به رنگ زرد به بازار عرضه شده است.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای سرعت گیر 90 × 33 سانتی متر رنگ زرد