زنجیر پلاستیکی ۶۰ متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

زنجیر پلاستیکی ۶۰ متری

 

زنجیر پلاستیکی ۶۰ متری

 

تماس با ما

 

09352123644

 

زنجیر سایز 60 سانتی متر یکی از انواع پر مصرف زنجیر برای دنده سایز 40 و مصارف صنعتی است. یکی از مزیت های استفاده از دنده زنجیر سایز 40 برای تغییر در دور خروجی می باشد. در برخی کارها که تسمه پولی ظرفیت لازم برای انتقال قدرت را ندارد، معمولاً از دنده زنجیر استفاده می شود.

متداول ترین جنس مورد استفاده در زنجیر صنعتی استیل نگیر و فولاد با کربن کم یا زیاد می باشد. در زنجیرهای صنعتی جهت محافظت از زنجیر از پوشش هایی مانند گالوانیزه استفاده می شود.

توضیحات کالا

 

 

زنجیر پلاستیکی ۶۰ متری

 

زنجیر پلاستیکی ۶۰ متری

 

گاهی نیاز است در محل های مورد نظر از ورود افراد و یا وسایل نقلیه جلوگیری شود. و گاهی نیاز داریم افراد را به سمت مقصدی خاص هدایت کنیم. بهترین و به صرفه ترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که از زنجیر پلاستیکی استفاده کنیم.

زنجیر پلاستیکی 60 متری جهت هدایت و ممانعت از تردد افراد و وسایل نقلیه استفاده می شود.

زنجیر پلاستیکی کاملا مشابه زنجیرهای آهنی بوده با این تفاوت که نسبت به آنها بسیار سبک تر، ارزان تر و دارای قابلیت کشسانی کمتری می باشد.

از دیگر مزیت های زنجیرهای پلاستیکی این است که به دلیل سبک بودن حتی متراژ بالای آن به سادگی قابل حمل می باشد. و وجود رنگ بندی های مختلف در تولید زنجیر پلاستیکی 60 متری  باعث می شود که بتوان در مکان های بسیاری از آن استفاده کرد.

اگر می خواهید زنجیر پلاستیکی را در موارد ترافیکی استفاده کنید می توانید آن را از داخل حلقه های موجود در بالای مخروط ترافیکی عبور داده و جهت ممانعت از عبور و یا هدایت از آن استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای زنجیر پلاستیکی ۶۰ متری