زنجیر پلاستیکی 30 متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

زنجیر پلاستیکی 30 متری

 

زنجیر پلاستیکی 30 متری

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

این محصول از نظر ظاهر کاملا شبیه زنجیرهای واقعی فولادی می باشد با این تفاوت که از پلاستیک معمولی و ارزان قیمت تولید شده است و طبعا مقاومت کششی زنجیرهای فولادی را نیز ندارد.

با عبور دادن این زنجیر از حلقه بالای مخروط های ترافیکی حلقه دار، می توانید یک قسمت از مکانی که می خواهید بسته شود را ببندید.

توضیحات کالا

 

 

زنجیر پلاستیکی 30 متری

 

زنجیر پلاستیکی 30 متری

 

گاهی نیاز است در محل های مورد نظر مانع از ورود افراد و یا وسایل نقلیه شوید. و گاهی نیاز داریم افراد را به سمت مقصدی خاص هدایت کنیم. بهترین و به صرفه ترین کاری که می توانیم انجام دهیم این است که از زنجیر پلاستیکی استفاده کنیم.

زنجیر پلاستیکی ۳۰ متری جهت هدایت و ممانعت از تردد افراد و وسایل نقلیه استفاده می شود.

زنجیر پلاستیکی کاملا مشابه زنجیرهای آهنی بوده با این تفاوت که نسبت به آنها بسیار سبک تر، ارزان تر و دارای قابلیت کشسانی کمتری می باشد.

از دیگر مزیت های زنجیرهای پلاستیکی این است که به دلیل سبک بودن حتی متراژ بالای آن به راحتی قابل حمل می باشد. و وجود رنگ بندی های مختلف در تولید زنجیر پلاستیکی 30 متری  باعث می شود که در مکان های بسیاری از آن استفاده کرد.

اگر می خواهید زنجیر پلاستیکی را در موارد ترافیکی استفاده کنید می توانید آن را از داخل حلقه های موجود در بالای مخروط ترافیکی عبور داده و جهت ممانعت از عبور و یا هدایت از آن استفاده کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای زنجیر پلاستیکی 30 متری