جداکننده ترافیکی نیم متری

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

جداکننده ترافیکی نیم متری

 

جداکننده ترافیکی نیم متری

 

تماس با ما

 

09352123644

 

برای کاهش ترافیک نیاز است که مسیر عبوری برخی از وسایل نقیله از سایر اتومبیل ها مشخص شود، برای جدا کردن این مسیرها و همچنین مشخص کردن مسیر عبوری از جداکننده ترافیکی استفاده می شود. همچنین برای مشخص کردن محل پارک خودروها نیز شما می توانید از جداکننده ترافیکی استفاده کنید، این کار باعث می شود که خودرو ها درست در محلی که برای آن ها مشخص شده پارک کرده و باعث ایجاد مزاحمت برای یکدیگر نشوند و فضای کمتری اشغال شود.

در خیابان های اصلی از جداکننده ترافیکی معمولا برای خط ویژه تاکسی ها و وسایل نقلیه عمومی دیگر استفاده می شود. و همچنین شما می توانید از جداکننده ترافیکی برای تعیین مسیر حرکت خودروها و هدایت آنها نیز استفاده کنید.

از دیگر کاربردهای جداکننده که کمتر دیده شده است برای بستن مسیر عبوری می باشد. که بخاطر ارتفاع مناسبی که دارد باعث می شود که اتومبیل ها به سختی از روی آن عبور کرده و متوجه بسته شدن مسیر مقابل خود باشند.

توضیحات کالا

 

 

جداکننده ترافیکی نیم متری

 

جداکننده ترافیکی نیم متری

 

جداکننده ترافیکی معمولا از جنس پلی اتیلن بوده که در برابر تابش مستقیم آفتاب و تغییرات آب و هوایی مقاومت بالایی داشته و همچنین این جداکننده ترافیکی بسیار مقاوم در برابر ضربه و فشار می باشد و به راحتی از بین نمی رود.

ارتفاع جداکننده ترافیکی که ۱۲ سانتی متر می باشد باعث می شود که انحراف مسیر به سختی صورت گیرد و اتومبیل ها در مسیری که برای آنها درنظر گرفته شده به مسیر خود ادامه دهند و همچنین علاوه بر ارتفاع، رنگ زرد جداکننده به خوبی نور را از خود بازتاب داده و به راحتی دیده می شود.

جداکننده ترافیکی که در ابتدا و انتهای آن به اصطلاح نری و مادگی وجود دارد، که این مزیت به این خاطر است که جداکننده ترافیکی  به صورت پازل درون یکدیگر قرار گرفته و شما بتوانید به راحتی مسیر را به صورت یکپارچه مشخص کنید و برای مسیر های طولانی دچار انحراف نشوید.

استوانه ترافیکی  نیز نوعی جداکننده ترافیکی تلقی میشود اما به دلیل فضای موجود بین استوانه های ترافیکی که به صورت دنباله هم قرار گرفته است در مسیرهای پر رفت و آمد برای جدا کردن مسیر از جداکننده ترافیکی استفاده می شود.

همچنین برای آگاهی بیشتر رانندگان از مسیر عبوری، این نوع جداکننده ترافیکی قابلیت نصب استوانه ترافیکی را نیز بر روی خود دارد.

توجه داشته باشید هنگامی که جداکننده ترافیکی را تهیه می نمایید باید قطعه ابتدایی و انتهایی این جداکننده را نیز خریداری کنید، تا ابتدا و انتهای مسیر مشخص شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای جداکننده ترافیکی نیم متری