بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر

 

بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

بشکه ایمنی ۸۵ سانتی متری یکی دیگر از محصولات ارائه شده توسط گروه تجهیزات ترافیکی جهان ترافیک است. بشکه ایمنی در مسیرهای جدا شده توسط بلوک و جدول ها در ابتدای مسیر قرار می گیرد. رنگ زرد و شبرنگ های هاشوری زرد مشکی، و شبرنگ دایره ای، آبی رنگ فلش دار روی بشکه از فاصله 1 کیلومتری مانده به موانع و یا راه های ارتباطی جدا کننده دیده وسیعی به راننده می دهد تا قبل از رسیدن به این موانع مسیر خود را مشخص کند .داخل بشکه ایمنی را با شن یا ماسه و یا خاک پر می کنند. بشکه های ترافیکی به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که روی آن ها نصب می شود می توانند مسیرهای طولانی را با رعایت نکات ایمنی جداسازی کنند. این بشکه ها در وزن های مختلف و در دو ارتفاع 105 و 85 سانت و به رنگ زرد تولید می شوند. یکی دیگر از کاربردهای مهم این بشکه های ایمنی در پروژه های ساختمانی جهت مشخص نمودن محدوده خطر ریزش مصالح ساختمانی و همچنین برای نشان دادن جهت حرکت خودرو ها می باشد. از دیگر موارد استفاده بشکه ایمنی در کارخانه ها و جداسازی انبارها و همچنین قابل نصب در خروجی های پر خطر می باشد.

توضیحات کالا

 

 

بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر

 

بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر

 

در جاده ها و خیابان ها جهت هدایت اتومبیل ها معمولا از جداکننده های ترافیکی استفاده می شود. با توجه به نوع کار و درجه خطر و اهمیت کار از جداکننده های متفاوتی استفاده می شود. یکی از انواع جداکننده ها بشکه ترافیکی می باشد.

بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر معمولا در خروجی بزرگراه ها جهت هدایت و راهنمایی اتومبیل ها استفاده می شود. همچنین در ابتدای شروع گاردریل جهت ممانعت از برخورد اتومبیل ها به گاردریل از بشکه ترافیکی استفاده می شود. همچنین در جاده ها که سرعت اتومبیل ها بالاست برای اینکه بتوانند از فاصله دور متوجه عامل ترافیکی شوند از بشکه ترافیکی استفاده می شود.

بشکه ترافیکی از جنس پلی اتیلن می باشد که در مقابل عوامل تخریب کننده محیطی مثل سرما و گرما و تابش مستقیم خورشید بسیار مقاوم بوده و به راحتی از بین نمی رود و همچنین این ماده قابلیت نگهداری آب و شن را در خود داراست که با توجه به اهمیت هدایت آن را با آب یا شن پر می کنند.

بالای بشکه ترافیکی معمولا علائم برچسبی ترافیکی چسبیده می شود که جهت هدایت اتومبیل ها را نشان می دهد تا رانندگان بتوانند از فاصله دور مسیر خود را به درستی تشخیص دهند و مانع از بروز حادثه شود.

قطر پایین بشکه ترافیکی ۵۰ سانتی متر و قطر بالای آن ۳۵ سانتی متر است که حاتی مخروطی دارد و ایستایی آن را بالا برده و شما باید هنگام استفاده جهت سنگین کردن مخروط ترافیکی داخل آن را پر کنید و اگر نیاز دارید که آن را جابجا کنید توجه کنید که بشکی ایمنی را زیاد سنگین نکنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بشکه ترافیکی ۸۵ سانتی متر