بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متر

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

 

بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متر

 

بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متر

 

تماس با ما

 

09352123644

 

بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک که در برابر تابش آفتاب و ضربه از مقاومت بالایی برخوردارند.

بشکه ها قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند.

به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آنها نصب می شوند توانایی جداسازی مسیر های طولانی با رعایت نکات ایمنی را دارند .

یکی از کاربرد های این بشکه های ترافیکی جدا کردن مسیر بخصوص در بزرگراه ها می باشد.

این بشکه ها پیش از گاردریل قرار می گیرند تا در صورت اشتباه راننده به هر دلیلی پیش از برخورد با گاردریل، با بشکه های ترافیکی برخورد کرده و از شدت صدمات آن کاسته شود.

جهت ایمن سازی محیط در کارخانجات و جداسازی انبار ها، راهها، بزرگراه ها و… مورد استفاده قرار می گیرند.

توضیحات کالا

 

 

بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متر

 

 

بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متر

 

بشکه ترافیکی 105 سانتی متر  به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین  تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد.

بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک و مواد انتی یووی که مقاومت بالایی در مقابل تابش آفتاب داشته و رنگ خود را از دست نمی دهند. بشکه های ایمنی قابلیت نگه داری آب و شن را دارند از این رو در هنگام ضربه باعث کاهش صدمات در زمان تصادفات می شوند که این امر نقش به سزایی در امور راه ها و عملیات های عمرانی را ایفا می کند.

بشکه ترافیکی 105 سانتی به دلیل دارا بودن شبرنگ های ترافیکی که بر روی آن نصب می شود، توانایی جدا سازی مسیر های طولانی با رعایت نکات ایمنی را دارد. این بشکه ها در اوزان مختلف و ارتفاع ها 105 و 85 سانت و در رنگ زرد تولید می شود. همچنین در پروژه های ساختمانی برای مشخص کردن محدوده خطر ریزش مصالح و نمایش دادن جهت حرکت خودرو ها مورد استفاده قرار می گیرد.

بشکه ترافیکی 105 سانتی متر یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.

بشکه ترافیکی 105 سانتی متر  به عنوان یکی از مهمترین و پر کاربرد ترین تجهیزات ترافیکی است که به دلیل نوع کاربرد های متفاوتی که می تواند داشته باشد انواع گوناگونی دارد.

بشکه های ایمنی تهیه شده از مواد پلی اتیلن درجه یک و مواد انتی یووی که در مقابل تابش آفتاب مقاومت بالایی داشته و رنگ خود را از دست نمی دهند.

بشکه ترافیکی 105 سانتی متر یکی از محصولاتی است که برای جدا سازی و افزایش ایمنی محیط هایی مثل: خیابان، بزرگراه، جاده، کارخانه و ... مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین می توان از آنها به عنوان علائم هشداری و راهنمایی برای مشخص کردن اتمام جاده یا مسیرهای انحرافی هم استفاده کرد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای بشکه ترافیکی ۱۰۵ سانتی متر