آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار

 

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

امروزه عبور وسایل نقلیه از مکان هایی که مسیر آن به شکل منحنی در می آید مانند پارکینگ ساختمان های مسکونی یا جاده ها، به مشکلی بزرگ و دردسر آفرین تبدیل شده است. نداشتن دید کافی از طرف مقابل، گاها منجر به تصادفات جدی و پر هزینه می گردد. ساده ترین، ارزان ترین و معمول ترین راه حل در این مواقع، استفاده از آینه های محدب ترافیکی می باشد. بطور معمول آینه های ترافیکی را از سه جنس شیشه، استیل و یا پلی کربنات تولید می کنند. محصولی که در ادامه به شما معرفی می کنیم، یکی از این آینه های ترافیکی محبوب و پر کاربرد است.

توضیحات کالا

 

 

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار

 

آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار

 

زمانی که شما میخواهید از مسیر های منحنی شکل عبور کنید به دلیل نداشتن دید کافی با مشکل مواجه می شوید. این مسیرها می توانند ورودی و یا خروجی پارکینگ ها و جاده ها باشند که میدان دید به شدت کاهش پیدا میکند.

آمار نشان می دهد که اکثر تصادفات داخل شهری و جاده ای در مکان هایی اتفاق می افتد که میدان دید کافی وجود ندارد. برای ایجاد فضای دید کافی در چنین محیط هایی آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار بهترین وسیله می باشد.

همانطور که می دانید آینه محدب به بزرگنمایی اجسام و همچنین به ایجاد گستره دید بیشتر کمک می کند و آینه محدب ترافیکی نیز همینکار را برای رانندگان انجام می دهد.

معمولا آینه های محدبی که در بازار موجود می باشد. از سه نوع آینه محدب ترافیکی شیشه ای، آینه محدب ترافیکی استیل و آینه محدب ترافیکی پلی کربنات تشکیل شده است.

معمولا برای جاده ها که نیاز به بزرگنمایی بیشتری هست از آینه محدب ترافیکی به قطر ۸۰ یا ۹۰ سانتی متر استفاده می شود و برای کاربرد های داخل شهری آینه محدب ترافیکی ۵۰، ۶۰ و یا ۷۰ سانتی متر مناسب می باشد.

جنس آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار پلی کربنات همانطور که از اسمش مشخص است پلی کربنات می باشد، یک ایده ای نو در ساخت آینه به حساب می آید. مزیت آینه محدب ترافیکی پلی کربنات نسبت به آینه محدب ترافیکی شیشه ای بسیار سبک بودن و مقرون به صرفه بودن آن است. و همچنین مزیت دیگری که این آینه نسبت به آینه محدب ترافیکی استیل دارد این است که نسبت به استیل شفاف تر بوده و در مقابل خط و خش بسیار مقاوم بوده و همچنین دارای وزن کمتری نیز می باشد.

فریم دور آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر هم مانع از آسیب دیدن لبه های آینه شده و هم شما می توانید با استفاده از جای اتصالی که در پشت فریم قرار داده شده است به راحتی آینه محدب ترافیکی پلی کربنات را روی دیوار و یا بر روی پایه نصب کنید.

مهمترین کاربرد آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر در ورودی و خروجی پارکینگ ها، در پیچ های پارکینگ های طبقاتی، انبارهای کالا و... می باشد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای آینه محدب ترافیکی پلی کربنات قطر ۶۰ سانتی متر فریم دار