ایست دستی ( تابلو هشدار دستی )

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

ایست دستی (تابلو هشدار دستی)

 

ایست دستی ( تابلو هشدار دستی )

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

ایست دستی از جمله تجهیزات پلیس می باشد که برای هدایت و هشدار رانندگان به کار می رود. همچنین می توان از این تابلو هشدار جهت هدایت و همچنین آگاهی رانندگان از خطرات احتمالی استفاده کرد.

نوشته شدن کلمات ایست و یا آهسته بر روی ایست دستی به وسیله شبرنگ باعث می شود که از فاصله دور قابل رویت بوده و رانندگان عزیز بتوانند به خوبی از هشدار داده شده آگاه شوند.

توضیحات کالا

 

 

ایست دستی (تابلو هشدار دستی)

 

 

ایست دستی ( تابلو هشدار دستی )

 

شرکت ایمن تجارت سالیان به عنوان بزرگترین تولید کننده ایست دستی و یا تابلوهای هشدار ترافیکی در کشور عزیزمان ایران درحال فعالیت می باشد که تمامی مراحل تولید و ساخت این محصول را تماما در ایران انجام می دهد، و به کشورهای اطراف و خلیج فارس به صورت مستقیم صادر می کند.

از جمله مزیت های ایست دستی تولید شده شرکت ایمن تجارت سالیان نسبت به اجناس موجود در بازار این است که بر روی دسته تابلو هشدار ترافیکی شیارهایی قرار داده شده است که مانع از تعرق در حین کار با آن می شود و نیازی نیست که مدام تابلو را در بین دست های خود جا به جا کنید.

همچنین در انتهای تابلو هشدار ترافیکی یک بند نیز قرار داده شده است که با قلاب کردن این بند در دست خود می توانید راحت تر آن را در دست گرفته و مانع از افتادن آن شوید.

جنس بدنه پلاستیکی ایست دستی باعث شده است که در برابر سرما و ضربه مقاومت بالایی داشته و به راحتی قابل شکستن نباشد و همچنین وزن سبکی به آن داده است تا بتوان آن را برای مدت طولانی بدون خستگی در دست داشت.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای ایست دستی ( تابلو هشدار دستی )