استاپر ترافیکی مستطیلی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

 

 استاپر ترافیکی مستطیلی

 

 

 

استاپر ترافیکی مستطیلی

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

استاپر های مورد استفاده در اتوبان ها و بزرگراه ها به دو دسته استاپر مستطیل و استاپر گرد تقسیم می شوند. در اینجا به توضیح در مورد استاپر مستطیل می پردازیم.

استاپر مستطیلی از تجهیزات ترافیکی، به عنوان هشدار دهنده برای رانندگان استفاده می شود. استاپرها در کف اتوبان ها و جاده ها باید به گونه ای نصب شود که تعداد زیادی از آن در یک ردیف قرار گیرند. این محصول به هنگام عبور اتومبیل با ایجاد لرزش و صدا، موجب هوشیاری رانندگان می شود.

از موارد کاربرد استاپر مستطیل استفاده آن در ایستگاههای پلیس، اتوبان، بزرگراه عوارضی به منظور کاهش سرعت می باشد. این محصول از تجهیزات ترافیکی به راحتی قابل نصب می باشد.

استاپر ها به گونه ای طراحی شده اند که علاوه بر بازدارندگی خودرو هیچ آسیبی به خودرو وارد نمی کند. این محصول توسط دو عدد پیچ واشر و رول پلاک به زمین متصل می شود.

توضیحات کالا

 

 

استاپر ترافیکی مستطیلی

 

استاپر ترافیکی مستطیلی

 

به منظور کاهش ترافیک نیاز است که مسیر عبوری برخی از وسایل نقیله از سایر اتومبیل ها مشخص شود، برای جدا سازی این مسیرها و همچنین مشخص کردن مسیر عبوری از کار استاپر استفاده می شود. همچنین برای مشخص کردن محل پارکینگ خودروها نیز شما می توانید از استاپر ترافیکی استفاده کنید، این کار باعث می شود که خودرو ها درست در محلی که برای آن ها مشخص شده پارک کرده و موجب ایجاد مزاحمت برای یکدیگر نشوند و فضای کمتری اشغال شود.

در خیابان های اصلی از کار استاپر معمولا برای خط ویژه تاکسی ها و وسایل نقلیه عمومی دیگر استفاده می شود. و همچنین شما می توانید از کار استاپر برای تعیین مسیر حرکت خودروها و هدایت آنها نیز استفاده کنید.

از دیگر کاربردهای کار استاپر ترافیکی  می توان به منظور کاهش سرعت وسایل نقلیه عمومی در محل هایی خاص استفاده کرد. که بدین منظور کار استاپر را به صورت سری در عرض خیابان نصب می کنند.

استاپر ترافیکی معمولا از جنس پلی اتیلن بوده که از مقاومت بالایی در برابر تابش مستقیم آفتاب و تغییرات آب و هوایی برخوردار است و همچنین این کار استاپر در برابر ضربه و فشار بسیار مقاوم می باشد و به راحتی از بین نمی رود.

رنگ زرد کار استاپر ترافیکی به خوبی نور را از خود بازتاب داده و به راحتی قابل دیده شدن برای رانندگان می باشد.

شکل هندسی کار استاپر به صورت مستطیلی بوده که از دو ناحیه به وسیله پیچ به زمین محکم شده و بدین ترتیب به راحتی از محل اتصال جدا نشده و به خوبی در کنار یکدیگر قرار می گیرند.

همچنین برای آگاهی بیشتر رانندگان از  تغییر مسیر عبوری و همچنین در محل عوارضی ها و پلیس راه ها از کار استاپر استفاده می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای استاپر ترافیکی مستطیلی