گوشی ایمنی EP 107

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

گوشی ایمنی EP 107

 

گوشی ایمنی EP 107

 

امروزه آلودگی صوتی یکی از بحث برانگیز ترین خطرات زیست محیطی محسوب میشود که می تواند آثار مخرب زیانباری بر روی سیستم ایمنی از جمله سیستم شنوایی افراد ایجاد کند. افرادی که در محیط های پر سر و صدا کار می کنند معمولا بیشتر از سایر افراد در معرض این آلودگی قرار دارند و در صورتی که از گوشی ایمنی مناسب استفاده نکنند در دراز مدت آثار زیانباری بر روی سیستم عصبی و شنوایی آنها ایجاد می شود، که قابل درمان نمی باشد.

توضیحات کالا

 

 

گوشی ایمنی EP 107

 

 

گوشی ایمنی EP 107

 

از جمله گوشی های ایمنی مورد استفاده در محیط های پر سر و صدا گوشی ایمنی EP 107 می باشد. که عمل دامپ صدا را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

گوشی ایمنی ای پی ۱۰۷ با توجه به وزن کمی که گرم دارد حدود ۲۵۰ بسیار سبک بوده و به راحتی قابل استفاده می باشد.

جنس پلاستیک ABS به کار رفته در گوشی ایمنی ای پی ۱۰۷ موجب مقاومت بالای آن و همچنین سبکی گوشی ایمنی شده و طول عمر این محصول را بالا می برد.

افرادی که در محیط های کارگاهی مثل کارگاه های نجاری، جوشکاری، صنایع هواپیمایی، تولیدی ها و… کار می کنند که صدای ناشی از تجهیزات آنها را آزار می دهد می توانند برای مدت طولانی از گوشی ایمنی EP 107 استفاده کنند، بدون آنکه از قرار داشتن این گوشی بر روی سر خود احساس خستگی کنند.

عمل دفع صدا در گوشی ایمنی ای پی ۱۰۷ توسط اسفنج های فشرده ای که در قسمت گوشی آن قرار داده شده است انجام می شود. فوم به کار رفته در گوشی ایمنی EP 107 به گونه طراحی شده است که روی گوش را به طور کامل پوشش داده و درزهای بین لاله گوش و گوشی به طور کامل گرفته می شود و عمل دفع صدا به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

وجود بالشتک چرمی در قسمت نگهدارنده گوشی ایمنی EP 107 بر روی سر، باعث شده است تا مانع از عرق کردن شود و افراد بتوانند برای مدت طولانی از گوشی استفاده کنند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گوشی ایمنی EP 107