گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش

 

گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش

 

امروزه آلودگی صوتی در محیط های کاری آسیب های زیادی را به دستگاه شنوایی افراد وارد می کند. معمولا کسانی که در محیط های پر سر و صدا کار می‌کنند از آلودگی صوتی موجود رنج برده و پس از مدتی دستگاه شنوایی این افراد دچار مشکل می شود. سیستم شنوایی این افراد پس از مدتی ضعیف شده و یا شنوایی خود را از دست می دهند. برای جلوگیری از چنین آسیب های ناشی از آلودگی صوتی و همچنین برای محافظت از سیستم شنوایی استفاده از گوشی ایمنی بهترین راهکار می باشد. گوشی ایمنی از دو نوع روی گوش و گوشی ایمنی داخل گوش می باشد.

توضیحات کالا

 

 

گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش

 

گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش

 

گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش محصول شرکت 3M می باشد، این شرکت تولید کننده محصولات ایمنی با بالاترین کیفیت است، که گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش استانداردهای AS/NZS1270:2002 , AS/NZS1269.3:2005  را دارا می باشد.

گوشی ایمنی پلتور h10 از نوع روی گوش بوده که به طور کامل روی گوش شما را می‌پوشاند و با توجه به نوع طراحی آن بیشترین میزان درزگیری را در پشت گوش ایجاد می کند.

بدنه گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش از جنس نوع ABS بوده که بسیار سبک و مقاوم بوده و به راحتی نمی شکند. همچنین موجب می شود تا کاربر بتواند از آن به راحتی استفاده کند.

فوم به کار رفته در گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش حداکثر میزان درزگیری را بین گوشی و لاله گوش ایجاد می کند، این امر موجب شده که بیشترین میزان آلودگی صوتی گرفته شده و کمترین آسیبی به پرده گوش افراد وارد نشود. همچنین جنس این فوم باعث می شود که کاربر در حین استفاده از آن عرق نکرده و بتواند برای مدت طولانی گوشی را بر روی گوش خود نگه دارد و بدون هیچ مشکلی به کار خود ادامه دهد.

گوشی ایمنی پلتور h10 برای کار در محیط های مختلف با فرکانس های صوتی مختلف مناسب می باشد. و حداکثر میزان جذب فرکانس های صوتی را به راحتی انجام می دهد.

گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش برای محیط های صنعتی با تراز فشار صوت ۳۰db بسیار مناسب می باشد. این تراز فشار صوت معمولا در محیط های تراشکاری، جوشکاری، کارتن سازی، دارو سازی، نیروگاه ها و صنایع چاپ ایجاد می شود که شما می توانید برای جلوگیری از آسیب گوش در این محیط ها از گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش استفاده کنید.

سربند ضد زنگ و از جنس چرم گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش باعث می شود که کاربر بتواند برای مدت طولانی و بدون هیچگونه آزار و خستگی به کار خود ادامه دهد.

گوشی ایمنی پلتور h10 به گونه طراحی شده است که شما می توانید در حین استفاده از گوشی از عینک و حتی کلاه ایمنی استفاده کنید و موجب ایجاد مزاحمت برای آن نمی‌شود.

نام دیگر گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش، گوشی ایمنی هدفونی می باشد. که این نام با توجه به شباهتی که این محصول با هدفون های موجود در بازار دارد بر روی آن قرار داده شده است.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گوشی ایمنی پلتور h10 روی گوش