گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP

 

گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP

 

امروزه آلودگی صوتی یکی از بحث برانگیز ترین خطرات زیست محیطی محسوب می شود که می تواند آثار مخرب زیانباری بر روی سیستم ایمنی از جمله سیستم شنوایی افراد بوجود آورد. افرادی که در محیط های پر سر و صدا کار می کنند معمولا بیشتر از سایر افراد در معرض این آلودگی قرار دارند و در صورتی که از گوشی ایمنی مناسب استفاده نکنند در دراز مدت آثار زیانباری بر روی سیستم عصبی و شنوایی آنها ایجاد می شود، که قابل درمان نمی باشد.

توضیحات کالا

 

 

گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP

 

گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP

 

از جمله گوشی های ایمنی مورد استفاده در محیط های پر سر و صدا گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP می باشد. که عمل دامپ صدا را به بهترین شکل ممکن انجام می دهد.

گوشی ایمنی بروکلند جی اس پی با توجه به وزن کمی که دارد حدود ۲۲۰ گرم  بسیار سبک بوده و به راحتی قابل استفاده می باشد.

جنس پلاستیک ABS به کار رفته در گوشی ایمنی بروکلند باعث مقاومت بالای آن و همچنین سبکی گوشی ایمنی شده و طول عمر این محصول را بالا می برد.

افرادی که در محیط های کارگاهی مثل کارگاه های نجاری، جوشکاری، صنایع هواپیمایی، تولیدی ها و … کار می کنند که صدای ناشی از تجهیزات آنها را آزار می دهد می توانند برای مدت طولانی از گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP استفاده کنند، بدون آنکه از قرار داشتن این گوشی بر روی سر خود احساس خستگی کنند.

عمل دفع صدا در گوشی ایمنی بروکلند طرح جی اس پی توسط اسفنج های فشرده ای که در قسمت گوشی آن قرار داده شده است انجام می شود. فوم به کار رفته در گوشی ایمنی بروکلند به گونه طراحی شده است که روی گوش را به طور کامل پوشانده و درزهای بین لاله گوش و گوشی به طور کامل گرفته می شود و عمل دفع صدا به بهترین شکل ممکن انجام می شود.

وجود بالشتک چرمی در قسمت نگهدارنده گوشی ایمنی طرح جی اس پی بروکلند بر روی سر، باعث شده است تا از عرق کردن جلوگیری شود و افراد بتوانند برای مدت طولانی از گوشی استفاده کنند. از دیگر قابلیت های دسته نگهدارنده گوشی ایمنی بروکلند قابلیت تنظیم ارتفاع گوشی با توجه به سر کاربر می باشد.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گوشی ایمنی بروکلند طرح JSP