گوشی ایمنی الوکس

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

گوشی ایمنی الوکس

 

گوشی ایمنی الوکس

 

امروزه در صنایع مختلف آلودگی صوتی مهمترین معزل شناخته شده می باشد و افرادی که در این محیط ها کار می کنند از سر و صدای ناشی بسیار رنج برده و علاوه بر ناراحتی روانی که برای آنها ایجاد می شود در دراز مدت دچار مشکلات شنوایی نیز می شوند.

برای حل این مشکل و رهایی از آلودگی صوتی می توان از گوشی ایمنی استفاده کرد.

گوشی ایمنی دارای دو نوع داخل گوش و روی گوش می باشد. که به گوشی ایمنی روی گوش ایر ماف می گویند که لاله گوش را به طور کامل می پوشاند و گوشی ایمنی داخل گوش که به آن ایر پلاگ می گویند داخل گوش قرار می گیرد.

توضیحات کالا

 

 

گوشی ایمنی الوکس

 

گوشی ایمنی الوکس

 

گوشی ایمنی الوکس ایر پلاک از نوع داخل گوش بوده که دارای ۴ پله است که باعث می شود در فضای داخلی گوش کامل محکم شود و مانع از نفوذ سر و صدا به درون گوش می شود.

از دیگر ویژگی های گوشی ایمنی الوکس قابلیت انعطاف آن است، این ویژگی به دلیل سیلیکون به کار رفته در تولید این محصول ایجاد شده است که موجب می شود  متناسب با فضای درون گوش افراد شکل گرفته و فضای درون گوش را به طور کامل پر می کند.

این ویژگی در گوشی ایمنی الوکس باعث شده است که افراد زیادی به استفاده از این محصول روی بیاورند.

از دیگر مزیت های گوشی ایمنی الوکس می توان به قابلیت شستشو ی آن اشاره کرد که افراد می توانند پس از هر بار استفاده گوشی را به راحتی با آب و صابون شسته و مجددا استفاده کنند.

در تولید گوشی ایمنی الوکس علاوه بر ماده سیلیکون از مواد ضد حساسیت استفاده شده است تا تمامی افراد بتوانند به راحتی از آن استفاده کنند. گوشی ایمنی الوکس قابلیت جذب صدا تا فرکانس ۲۵db را دارا می باشد. بنابراین افراد می توانند از گوشی ایمنی الوکس در صنایعی چون هوانوردی، ماشین کاری، صنایع چوب، صنایع چاپ و به طور کلی هر کاری که برای شما مزاحمت صوتی ایجاد می کند استفاده کنند.

کوچک بودن گوشی ایمنی الوکس باعث می شود که به طور کامل در داخل گوش قرار گرفته و اگر استفاده از آن برای شما کافی نبود از گوشی ایمنی روی گوش استفاده کرده بدون آنکه مزاحمتی برای یکدیگر ایجاد کنند.

جهت جلوگیری از گم شدن و یا افتادن گوشی ایمنی الوکس بند نگه دارنده در این نوع گوشی ایمنی طراحی شده است که شما می توانید با نصب این بند بر روی گوشی ایمنی الوکس مانع از افتادن و یا گم شدن آن شوید.

پس از استفاده از گوشی ایمنی الوکس می توانید آن را در قوطی مخصوص که همراه این محصول وجود دارد نگه داری کرده و از کثیف شدن و یا گم شدن آن جلوگیری کنید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای گوشی ایمنی الوکس