کمربند ایمنی ADELA مدل H227

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کمربند ایمنی ADELA مدل H227

 

کمربند ایمنی ADELA مدل H227

 

کار در ارتفاع امروزه بخش بزرگی از صنایع ما را تشکیل می دهد. کارکنان پتروشیمی، توربین های بادی، و حتی کارگران ساختمانی معمولا به طور پیوسته در ارتفاع کار می کنند. بنابراین کار در این گونه صنایع نیازمند مهارت بالایی است و همچنین استفاده از وسایل ایمنی کار در ارتفاع در اولویت قرار دارد.

کار در ارتفاع از خطر بالایی برخوردار است که کوچکترین اشتباهی حین انجام کار می تواند عواقب جبران ناپذیری را بوجود آورد. از بین تمامی تجهیزات کار در ارتفاع، استفاده از کمربند ایمنی جز حیاتی ترین وسایل می باشد.  هارنس برای کار در ارتفاع به خوبی از خطر سقوط افراد جلوگیری می کند و جان افراد را نجات می دهد.

توضیحات کالا

 

 

کمربند ایمنی ADELA مدل H227

 

 

کمربند ایمنی ADELA مدل H227

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دارای دو نوع کمربند ایمنی تمام بدن و کمربند ایمنی دکل بانی می باشد.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع تمام بدن مانند یک لباس دور شونه و روی ران و همچنین دور کمر افراد را گرفته و مانع از سقوط افراد می شود.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دکل بانی که مانند کمربند معمولی به دور کمر بسته شده و از سقوط افراد جلوگیری می کند. از این جهت به این نوع کمربند ایمنی، کمربند ایمنی دکل بانی می گویند زیرا بیشتر در صنایع برق و دکل های مخابراتی و توربین های بادی استفاده می شود.

کمربند ایمنی ADELA مدل H227 یک کمربند دکل بانی است که برای صنایع برق و دکل های مخابراتی کاربرد دارد. کمربند ایمنی ADELA مدل H227 محصول کشور تایوان بوده و کار اصلی این شرکت تولید انواع کمربند ایمنی کار در ارتفاع  و تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع و کوهنوردی می باشد، که دارای استاندارد جهانی CE0120 EN362 بوده و از تحمل وزن بالایی برخوردار است.

 

نحوه پوشیدن کمربند ایمنی ADELA مدل H227 | هارنس ادلا مدل H227

 

پوشیدن کمربند ایمنی ADELA مدل H227 بسیار ساده بوده و شما کافیست مانند یک کمربند معمولی آن را به دو کمر خود ببندید.

کمربند ایمنی ADELA مدل H227، لنیارد به مجموعه ی طناب و قلاب نگه دارنده گفته می شود. طول طناب لنیارد ۱۹۰ سانتی متر و قطر طناب ۱۴ میلی متر می باشد.

قلاب کمربند ایمنی ADELA مدل H227 از جنس فولاد بوده که وزنی بالغ بر ۲۳ تن را می تواند تحمل کند، هم چنین بر روی طناب یک قطعه فولادی با گیره دستی نصب شده است که به اصطلاح کار ترمز را  انجام می هد.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کمربند ایمنی ADELA مدل H227