کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN

 

کار در ارتفاع امروزه بخش بزرگی از صنایع ما را تشکیل می دهد. کارکنان پتروشیمی، توربین های بادی، و حتی کارگران ساختمانی معمولا به صورت پیوسته در ارتفاع کار می کنند. بنابراین کار در اینگونه صنایع نیازمند مهارت بالایی است و همچنین استفاده از وسایل ایمنی کار در ارتفاع در اولویت قرار دارد.

کار در ارتفاع از خطر بالایی برخوردار است که کوچکترین اشتباهی حین انجام کار می تواند عواقب برگشت ناپذیری را به همراه داشته باشد. از بین تمامی تجهیزات کار در ارتفاع، استفاده از کمربند ایمنی جز حیاتی ترین وسایل می باشد.  هارنس برای کار در ارتفاع به خوبی از خطر سقوط افراد جلوگیری می کند و جان افراد را نجات می دهد.

توضیحات کالا

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دارای دو نوع کمربند ایمنی تمام بدن و کمربند ایمنی دکل بانی می باشد.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع تمام بدن مانند یک لباس دور شونه و روی ران و همچنین دور کمر افراد را گرفته و از سقوط افراد جلوگیری می کند.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دکل بانی مانند کمربند معمولی به دور کمر بسته شده و مانع سقوط افراد می شود. از این جهت به این نوع کمربند ایمنی، کمربند ایمنی دکل بانی می گویند زیرا بیشتر در صنایع برق و دکل های مخابراتی و توربین های بادی استفاده می شود.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN محصول کشور چین می باشد، کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) از دو بخش بالا تنه و پایین تنه تشکیل شده است. که مانند یک چتر نجات می توان آنرا پوشید.

 

نحوه پوشیدن کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN

 

شما ابتدا بخش دوشی کمربند را گرفته و مثل کوله پشتی بر روی دوش خود قرار می دهید به صورتی که قلاب لنیارد درست در بین دو کتف شما قرار گیرد.

سپس تسمه های دور ران را بر روی ران ها انداخته و از طریق نقطه های اتصالی که در آن تعبیه شده است محکم می کنیم .

در کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN، لنیارد به مجموعه طناب و قلاب نگه دارنده گفته می شود. طول طناب لنیارد ۱٫۵ متر و سایز طناب ۱۴ می باشد. که از یک سمت از طریق قلاب فولادی به طناب نجات و از سمت دیگر به قلابی دیگر که به هارنس متصل می شود تشکیل شده است.

قلاب کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN از جنس فولاد بوده که وزنی بالغ بر ۱۸ تن را می تواند تحمل کند، و همچنین در این هارنس دو عدد قلاب دیگر جهت آویزان کردن لوازم دیگر تعبیه شده است.

معمولا قلابی که به بدنه هارنس متصل می شود به شکل پیچ و مهره ای بوده تا در هنگام وقوع حادثه به سادگی باز نشود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کمربند ایمنی کار در ارتفاع WORKMAN