کمربند ایمنی کار در ارتفاع

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع

 

 

کار در ارتفاع امروزه بخش بزرگی از صنایع ما را تشکیل می دهد. کارکنان پتروشیمی، توربین های بادی، و حتی کارگران ساختمانی معمولا به طور پیوسته در ارتفاع کار می کنند. بنابراین کار در این گونه صنایع نیازمند مهارت بالایی است و همچنین استفاده از وسایل ایمنی کار در ارتفاع در اولویت قرار دارد.

کار در ارتفاع از خطر بالایی برخوردار است که کوچکترین اشتباهی حین انجام کار می تواند عواقب جبران ناپذیری را بوجود آورد. از بین تمامی تجهیزات کار در ارتفاع، استفاده از کمربند ایمنی جز حیاتی ترین وسایل می باشد.  هارنس برای کار در ارتفاع به خوبی از خطر سقوط افراد جلوگیری می کند و جان افراد را نجات می دهد.

توضیحات کالا

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع 

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دارای دو نوع کمربند ایمنی تمام بدن و کمربند ایمنی دکل بانی می باشد.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع تمام بدن که مانند یک لباس دور شونه و روی ران و همچنین دور کمر افراد را گرفته و از سقوط افراد جلوگیری می کند.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دکل بانی که مانند کمربند معمولی به دور کمر بسته شده و مانع سقوط افراد می شود. از این جهت به این نوع کمربند ایمنی، کمربند ایمنی دکل بانی می گویند زیرا بیشتر در صنایع برق و دکل های مخابراتی و توربین های بادی استفاده می شود.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار ADELA محصول کشور تایوان بوده و کار اصلی این شرکت تولید انواع کمربند ایمنی کار در ارتفاع و تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع و کوهنوردی می باشد، که دارای استاندارد جهانی CE0120 EN362 بوده و از تحمل وزن بالایی را برخوردار است.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) از دو بخش بالا تنه و پایین تنه تشکیل شده است. شرکت ADELA برای اینکه افراد بتوانند به راحتی و با سرعت بالا کمربند را بپوشند برای بخش بالا و پایین این کمربند ایمنی رنگ های متفاوتی را در نظر گرفته است. رنگ سبز برای قسمت بالا تنه و رنگ زرد مخصوص قسمت پایین تنه می باشد.

 

نحوه پوشیدن کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) ADELA مدل H4538

 

شما ابتدا بخش سبز رنگ هارنس را گرفته و مثل کوله پشتی بر روی دوش خود قرار می دهید به طوری که لنیارد درست در بین دو کتف شما قرار گیرد.

سپس تسمه های زرد رنگ که مخصوص دور ران می باشد را بر روی ران ها انداخته و از طریق نقطه های اتصالی که در آن تعبیه شده است محکم می کنید.

مهمترین بخش هارنس لنیارد آن می باشد. که در ادامه به توضیح لنیارد خواهیم پرداخت.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) ADELA مدل H4538، لنیارد به مجموعه طناب و قلاب نگه دارنده، گفته می شود. طول طناب لنیارد ۲٫۵ متر و سایز طناب ۱۴ می باشد. که از یک سمت از طریق قلاب فولادی به طناب نجات و از سمت دیگر به قلابی دیگر که به هارنس متصل می شود تشکیل شده است.

قلاب کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) ADELA مدل H4538 از جنس فولاد بوده که وزنی بالغ بر ۲۳ تن را می تواند تحمل کند، و همچنین در این هارنس دو عدد قلاب دیگر جهت آویزان کردن لوازم دیگر تعبیه شده است.

معمولا قلابی که به بدنه هارنس متصل می شود به شکل پیچ و مهره ای بوده تا در هنگام وقوع حادثه به سادگی باز نشود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کمربند ایمنی کار در ارتفاع