کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار

 

کار در ارتفاع امروزه بخش بزرگی از صنایع ما را تشکیل می دهد. کارکنان پتروشیمی، توربین های بادی، و حتی کارگران ساختمانی معمولا به صورت پیوسته در ارتفاع کار می کنند. بنابراین کار در اینگونه صنایع نیازمند مهارت بالایی است و همچنین استفاده از وسایل ایمنی کار در ارتفاع در اولویت قرار دارد.

کار در ارتفاع از خطر بالایی برخوردار است که کوچکترین اشتباهی حین انجام کار می تواند عواقب برگشت ناپذیری را به همراه داشته باشد. از بین تمامی تجهیزات کار در ارتفاع، استفاده از کمربند ایمنی جز حیاتی ترین وسایل می باشد.  هارنس برای کار در ارتفاع به خوبی از خطر سقوط افراد جلوگیری می کند و جان افراد را نجات می دهد.

توضیحات کالا

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار

 

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دارای دو نوع کمربند ایمنی تمام بدن و کمربند ایمنی دکل بانی می باشد.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع تمام بدن مانند یک لباس دور شونه و روی ران و همچنین دور کمر افراد را گرفته و از سقوط افراد جلوگیری می کند.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دکل بانی مانند کمربند معمولی به دور کمر بسته شده و مانع سقوط می شود. از این جهت به این نوع کمربند ایمنی، کمربند ایمنی دکل بانی می گویند زیرا بیشتر در صنایع برق و دکل های مخابراتی و توربین های بادی استفاده می شود.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار ADELA محصول کشور تایوان بوده و کار اصلی این شرکت تولید انواع کمربند ایمنی کار در ارتفاع و تجهیزات ایمنی کار در ارتفاع و کوهنوردی می باشد، که دارای استاندارد جهانی CE0120 EN362 بوده و از تحمل وزن بالایی را برخوردار است.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) از دو بخش بالا تنه و پایین تنه تشکیل شده است. شرکت ADELA برای اینکه افراد بتوانند به راحتی و با سرعت بالا کمربند را بپوشند برای بخش بالا و پایین این کمربند ایمنی رنگ های متفاوتی را در نظر گرفته است. رنگ سبز برای قسمت بالا تنه و رنگ زرد مخصوص قسمت پایین تنه می باشد.

 

نحوه پوشیدن کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) شوک دار ADELA مدل H4538E

 

شما ابتدا بخش سبز رنگ هارنس را گرفته و مثل کوله پشتی بر روی دوش خود قرار می دهید به طوری که لنیارد درست در بین دو کتف شما قرار گیرد.

سپس تسمه های زرد رنگ که مخصوص دور ران می باشد را بر روی ران ها انداخته و از طریق نقطه های اتصالی که در آن تعبیه شده است محکم می کنید .

در کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) شوک دار ADELA مدل H4538E لنیارد به مجموعه طناب و قلاب نگه دارنده و شوک گیر، گفته می شود. طول طناب لنیارد ۲٫۵ متر و سایز طناب ۱۴ می باشد. که از یک سمت به قلاب فولادی و از سمت دیگر به شوک گیر متصل شده است.

قلاب کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) شوک دار ADELA مدل H4538E از جنس فولاد بوده که وزنی بالغ بر ۲۳ تن را می تواند تحمل کند، و همچنین در این هارنس دو عدد قلاب دیگر جهت آویزان کردن لوازم دیگر تعبیه شده است.

شوک گیر کمربند ایمنی کار در ارتفاع(هارنس) شوک دار ADELA مدل H4538E قطعه ایست که به طناب متصل شده و ضربه ناشی از سقوط از ارتفاع را که به کمر و ستون فقرات وارد می شود را تعدیل می کند. به منظور اینکه این بخش از اهمیت بالایی برخوردار است قلاب سمت شوک گیر لنیارد به صورت پیچ و مهره ای بوده تا به راحتی باز و بسته نشود و به هارنس محکم شود.

توجه داشته باشید که لنیارد کمربند ایمنی کار در ارتفاع ( هارنس ) شوک دار ADELA مدل H4538E از طرف شوک گیر به هارنس و از طرف قلاب به طناب نگه دارنده مورد نظر متصل می شود.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کمربند ایمنی کار در ارتفاع شوک دار