کمربند ایمنی عایق برق پروتکت

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کمربند ایمنی عایق برق پروتکت

 

کمربند ایمنی عایق برق پروتکت

 

کار در ارتفاع امروزه بخش بزرگی از صنایع ما را تشکیل می دهد. کارکنان پتروشیمی، توربین های بادی، و حتی کارگران ساختمانی معمولا به طور پیوسته در ارتفاع کار می کنند. بنابراین کار در این گونه صنایع نیازمند مهارت بالایی است و همچنین استفاده از وسایل ایمنی کار در ارتفاع در اولویت قرار دارد.

کار در ارتفاع از خطر بالایی برخوردار است که کوچکترین اشتباهی حین انجام کار می تواند عواقب جبران ناپذیری را بوجود آورد. از بین تمامی تجهیزات کار در ارتفاع، استفاده از کمربند ایمنی جز حیاتی ترین وسایل می باشد.  هارنس برای کار در ارتفاع به خوبی از خطر سقوط افراد جلوگیری می کند و جان افراد را نجات می دهد.

توضیحات کالا

 

 

کمربند ایمنی عایق برق پروتکت

 

 

کمربند ایمنی عایق برق پروتکت

 

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دارای دو نوع کمربند ایمنی تمام بدن و کمربند ایمنی دکل بانی می باشد.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع تمام بدن که مانند یک لباس دور شونه و روی ران و همچنین دور کمر افراد را گرفته و از سقوط افراد جلوگیری می کند.

کمربند ایمنی کار در ارتفاع دکل بانی که مانند کمربند معمولی به دور کمر بسته شده و مانع سقوط افراد می شود. از این جهت به این نوع کمربند ایمنی، کمربند ایمنی دکل بانی می گویند زیرا بیشتر در صنایع برق و دکل های مخابراتی و توربین های بادی استفاده می شود.

کمربند ایمنی پاراشوتی protect محصول کشور لهستان بوده و مخصوص کارهایی است که افراد می خواهند از جلو خود را ثابت نگه دارند و همچنین نیاز به عایق برق می باشد. این کمربند را می توان جز کمربند ایمنی کار در ارتفاع دکل بانی دسته بندی کرد.

سوال بسیاری از مصرف کنندگان این است که اگر سازه فولاد در کمربند به کار رفته این کمربند چطور می تواند عایق برق باشد؟

به تمامی مصرف کنندگان و مشتریان عزیزمان یاد آور می شویم که تمامی قلاب های فولادی کمربند ایمنی پاراشوتی PROTECT با پوشش PVC عایق کاری شده است و نگرانی از این بابت نداشته باشند.

از این جهت به کمربند ایمنی پاراشوتی PROTECT پاراشوتی می گویند که برای ثابت ماندن در ارتفاع در حین کار و یا به راحتی آویزان ماندن در ارتفاع به راحتی با این کمربند امکان پذیر است.

وجود قلاب هایی در جلو سینه در کمربند ایمنی پاراشوتی PROTECT برای نگه داشتن از جلو و همچنین قلاب هایی در میان کتف ها برای اتصال به طناب نجات از ویژگی های مهم کمربند ایمنی پاراشوتی PROTECT می باشد.

قابلیت بعدی که کمربند ایمنی پاراشوتی PROTECT را از دیگر محصولات متمایز می کند وجود بالشتک دور کمر و در راستای کمر و همچنین دور ران برای راحتی کاربر می باشد که ضد حساسیت بوده و عرق نمی کند و در دراز مدت به اصطلاح بدن شخص مصرف کننده را نمی خورد و این امر باعث می شود که کاربر بتواند برای مدت زمان طولانی از کمربند ایمنی پاراشوتی PROTECT استفاده کند.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کمربند ایمنی عایق برق پروتکت