کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس مدل ۷۵۶

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس  مدل ۷۵۶

 

کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس  مدل ۷۵۶

 

استفاده از مواد شیمیایی همیشه باعث آزار بوده و کسی که در معرض این مواد قرار دارد با مشکلات زیادی رو به رو می شود. مشاغلی مانند رنگ کاری که افراد همیشه در معرض مستقیم ذرات گرد و غبار  و رنگ قرار دارند همیشه از این موضوع شاکی هستند که مواد رنگی را باید از روی موها و صورت خود پاک کنند و سیستم تنفسی این افراد به سرعت مورد آسیب جدی ذرات شیمیایی ناشی از گرده رنگ ها قرار می گیرد. و مشکلات گوارشی و تنفسی جدی را برای این افراد به همراه دارد.

برای پیشگیری از این مشکلات و حفاظت از سیستم ایمنی کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس بسیار مناسب می باشد.

 

توضیحات کالا

 

 

کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس  مدل ۷۵۶

 

 

کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس  مدل ۷۵۶

 

کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس که به صورت کلاه روی سر افراد قرار گرفته و کل ناحیه سر و صورت و گردن افراد را می پوشاند و از محفظه ای که در این کلاه طراحی شده افراد می توانند محیط بیرون خورد را ببینند. و هیچگونه مزاحمتی برای دید افراد ایجاد نشود.

جهت تنفس در کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس دو عدد فیلتر هوا یک طرفه قرار داده شده است که هوای تمیز را به داخل کلاه ماسک وارد کرده و از ورود گرد و غبار و ذرات رنگ به داخل کلاه که برای سیستم تنفسی افراد به شدت مضر هستند جلوگیری می کند.

از دیگر ویژگی های کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس این می باشد که قابلیت تعویض فیلتر ها می باشد و پس از مدتی استفاده و معیوب شدن نیازی نیست شما کلاه ماسک رنگ کاری را تعویض کنید بلکه می توانید به راحتی فیلتر کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس را تعویض کرده و مجددا استفاده کنید.

ویژگی دیگر فیلتر ماسک رنگ کاری کلایمکس این است که قابل شستشو بوده و شما می توانید به راحتی پد فیلتر ها را شسته و ذرات گرد و غبار را از روی آن پاک کرده و مجددا استفاده نمایید.

جهت انجام عمل بازدم در کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس یک عدد سوپاپ یک طرفه در بین دو فیلتر قرار داده شده است که تنها هوای داخل کلاه ماسک رنگ کاری را به بیرون انتقال می دهد، و مانع از ایجاد بخار و محدود شدن دید در داخل کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس می شود.

بنابراین افرادی که در اتاق بسته یا اتاق رنگ کار می کنند لازم است که حتما از کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس استفاده نمایند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ماسک رنگ کاری کلایمکس مدل ۷۵۶