کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵

 

کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵

 

هنگامی که کار جوشکاری انجام می دهید حرارت و تشعشعات زیان بار زیادی تولید می شود. حرارت ناشی از جوشکاری باعث سوختگی پوست صورت و تشعشعات ایجاد شده آسیب های جدی به چشم و صورت وارد می کند. بنابراین هنگامی که جوشکاری می کنید استفاده از ماسک جوشکاری مناسب و با کیفیت لازم و ضروری است. تا بتوانید در روزهای مختلف این کار را به طور مستمر انجام دهید.

کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ ساخت کشور اسپانیا بوده و از نوع کلاه ماسک جوشکاری معمولی می باشد. طول کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ درحدود ۴۰ سانتی متر می باشد که این اندازه باعث می شود که به طور کامل صورت و گردن شما را بپوشاند و مانع از سوختگی پوست افراد شود.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵

 

 

کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵

 

شیشه محافظ تشعشعات کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ به صورت دستی قابل تعویض می باشد و افراد می توانند نسبت به شرایط محیط و شدت نور جوشکاری از شیشه مناسب آن استفاده کنند.

از دیگر قابلیت های کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ استفاده همزمان از این کلاه ماسک هم برای کارهای جوشکاری و هم کارهای تراشکاری و برش کاری می باشد. لذا لنز دودی آن به صورت لولایی از مقابل چشم برداشته شده و شما می توانید با شیشه شفافی که در کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ به کار گرفته شده است برای برشکاری از این کلاه ماسک استفاده کنید.

استفاده از PVC در ساخت کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ باعث شده است که در برابر حرارت ناشی از جوشکاری و همچنین تشعشعات بوجود آمده بسیار مقاوم بوده و طول عمر بالایی داشته باشد.

همچنین سبک بودن کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ باعث می شود که بتوانید برای مدت زمان زیادی آن را روی سر خود قرار داده و احساس خستگی نداشته باشید و بتوانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

هدگیر موجود در کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ دارای پد عرق گیر بوده تا در حین کار در اثر گرمای زیاد و مدت طولانی کار عرق افراد روی چشم و صورت آنها نریزد و مزاحمتی برای کار آن ها ایجاد نکند.

حلقه هدگیر در کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵ به وسیله پیچی که در پشت کلاه قرار داده شده است قابل تنظیم بوده و می توانید آن را به راحتی روی سر خود محکم کرده و مانع از لغزش کلاه بر روی سر شوید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ماسک جوشکاری کلایمکس مدل ۴۰۵