کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان

 

کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان

 

هنگامی که کار جوشکاری انجام می دهید حرارت و تشعشعات زیان بار زیادی تولید می شود. حرارت ناشی از جوشکاری باعث سوختگی پوست صورت و تشعشعات ایجاد شده آسیب های جدی به چشم و صورت وارد می کند. بنابراین هنگامی که جوشکاری می کنید استفاده از ماسک جوشکاری مناسب و با کیفیت لازم و ضروری است. تا بتوانید در روزهای مختلف این کار را به طور مستمر انجام دهید.

کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان ساخت کشور تایوان بوده و از نوع کلاه ماسک جوشکاری معمولی می باشد. طول این کلاه ماسک ۴۰ سانتی متر می باشد که این اندازه باعث می شود که به طور کامل صورت و گردن شما را بپوشاند و مانع از سوختگی پوست شما شود.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان

 

کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان

 

شیشه محافظ تشعشعات کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان به صورت دستی قابل تعویض می باشد و افراد می توانند نسبت به شرایط محیط و شدت نور جوشکاری از شیشه مناسب آن استفاده کنند.

استفاده از PVC در ساخت کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان موجب شده است که در مقابل حرارت ناشی از جوشکاری و همچنین تشعشعات ایجاد شده بسیار مقاوم بوده و عمر طولانی بالایی داشته باشد.

همچنین سبک بودن کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان باعث می شود که بتوانید برای مدت طولانی آن را روی سر قرار داده و احساس خستگی نداشته باشید و بتوانید برای مدت بیشتری از آن استفاده کنید.

هدگیر موجود در کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان دارای پد عرق گیر بوده تا در حین کار در اثر گرمای زیاد و مدت طولانی کار عرق افراد روی چشم و صورت آنها نریزد و مزاحمتی برای کار آن ها ایجاد نکند.

حلقه هدگیر در کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان به وسیله پیچی که در پشت کلاه تعبیه شده است قابل تنظیم بوده و می توانید آن را به راحتی روی سر خود محکم کرده و مانع از لغزش کلاه بر روی سر شوید.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ماسک جوشکاری پن تایوان