کلاه ماسک جوشکاری هترمن

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ماسک جوشکاری هترمن

 

کلاه ماسک جوشکاری هترمن

 

هنگامی که کار جوشکاری انجام می دهید حرارت و تشعشعات زیان بار زیادی تولید می شود. حرارت ناشی از جوشکاری باعث سوختن پوست صورت و تشعشعات ایجاد شده ممکن است آسیب های جدی به چشم و صورت وارد کند. بنابراین هنگامی که کار جوشکاری انجام می دهید استفاده از ماسک جوشکاری مناسب و با کیفیت لازم و ضروری میباشد. تا بتوانید در روزهای مختلف این کار را به راحتی به طور مستمر انجام دهید.

برای جوشکاری در شرایط مختلف ماسک جوشکاری متفاوتی وجود دارد. در حالت کلی سه نوع ماسک جوشکاری وجود دارد.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ماسک جوشکاری هترمن

 

 

کلاه ماسک جوشکاری هترمن

 

کلاه ماسک جوشکاری اتوماتیک

 

کلاه ماسک جوشکاری اتوماتیک دارای هدگیر است که ماسک به وسیله پیچ و مهره به آن متصل شده و قابلیت جابجایی افقی و عمودی را دارد. تفاوت کلاه ماسک جوشکاری اتوماتیک با کلاه ماسک جوشکاری معمولی تنها در نوع شیشه محافظ آن می باشد.

در کلاه ماسک جوشکاری اتوماتیک شیشه محافظ با توجه به شدت نور به صورت خودکار تیره و روشن شده و از چشم در مقابل امواج مضر محافظت می کند.

 

کلاه ماسک جوشکاری معمولی

 

کلاه ماسک جوشکاری معمولی دارای هدگیر می باشد که ماسک به وسیله پیچ و مهره به آن متصل می شود و قابلیت جابجایی افقی و عمودی را دارد. هدگیر کلاه ماسک جوشکاری معمولی دارای عرق گیر بوده که مانع از ایجاد مزاحمت برای کاربر می شود و فرد بتواند برای مدت طولانی از آن بدون دخالت دست استفاده کند. کلاه ماسک جوشکاری هترمن از نوع معمولی می باشد.

 

کلاه ماسک جوشکاری دستی

 

کلاه ماسک جوشکاری دستی به صورت ماسکی است که دارای دستگیره بوده و شما آن را در حین جوشکاری در مقابل صورت خود قرار می دهید. شما می توانید شیشه کلاه ماسک جوشکاری دستی را با توجه به شدت نور به صورت دستی جا بجا کنید.

 

کلاه ماسک جوشکاری هترمن ساخت کشور ایران بوده و از نوع کلاه ماسک جوشکاری معمولی می باشد. طول این کلاه ماسک ۴۰ سانتی متر می باشد که این اندازه باعث می شود که به طور کامل صورت و گردن شما را بپوشاند و مانع از سوختگی پوست شود.

شیشه محافظ تشعشعات کلاه ماسک جوشکاری هترمن به صورت دستی قابل تعویض می باشد و شما می توانید نسبت به شرایط محیط و شدت نور جوشکاری از شیشه مناسب آن استفاده کنید.

استفاده از ABS در ساخت کلاه ماسک جوشکاری هترمن باعث شده است که در برابر حرارت ناشی از جوشکاری و همچنین تشعشعات ایجاد شده بسیار مقاوم بوده و عمر طولانی داشته باشد.

همچنین سبک بودن کلاه ماسک جوشکاری هترمن باعث می شود که بتوانید برای مدت طولانی روی سر خود آن را قرار داده و احساس خستگی نداشته باشید و بتوانید برای مدت زمان بیشتری از آن استفاده کنید.

هدگیر موجود در کلاه ماسک جوشکاری هترمن دارای پد عرق گیر بوده تا در حین کار در اثر گرمای زیاد و مدت طولانی کار عرق افراد روی چشم و صورت آنها نریزد و باعث ایجاد مزاحمت برای کار آن ها نشود.

حلقه هدگیر در کلاه ماسک جوشکاری هترمن به وسیله پیچی که در پشت کلاه تعبیه شده است قابل تنظیم بوده و می توانید آن را به راحتی روی سر خود محکم کرده و از لغزش کلاه بر روی سر جلوگیری کنید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ماسک جوشکاری هترمن