کلاه ایمنی یووکس مدل pheos visor

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه ایمنی یووکس مدل pheos visor

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor

 

در 24 ساعت از شبانه روز به طور میانگین در دنیا حدود ۵۰۰ میلیون نفر در محیط های کاری خود مشغول به فعالیت هستند که بیش از نیمی از این افراد در کارهای صنعتی و ساختمانی مشغول به کار می باشند.

از مهمترین خطرهایی که ممکن است این افراد را تهدید کند، آسیب رسیدن به سر آنها می باشد که برای رفع این خطر می بایست از کلاه ایمنی استفاده کنند. با توجه به آزمایشات انجام شده داشتن کلاه ایمنی حتی ساده می تواند از خسارات جبران ناپذیری که ممکن است بر اثر اصابت اجسام به سر ایجاد شود، جلوگیری کند.

کلاه ایمنی یووکس کاملا ایرانی بوده و دارای استاندارد جهانی می باشد و مناسب کارهای ساختمانی است. کلاه ایمنی uvex در مقابل ضربه بسیار مقاوم است.

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor از جنس مواد ABS درجه یک می باشد، این مواد به کار رفته در کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor  در برابر مواد شیمیایی، ضربه مستقیم به سر و همچنین حرارت مقاومت بالایی دارد. پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor ضخیم است که مقاومت کلاه در مقابل ضربات را بالا می برد، اما به دلیل ABS به کار رفته در پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor وزن کلاه کاملا سبک بوده و تنها حدود ۳۸۰ گرم می باشد که باعث می شود کاربر در حین کار از سنگینی کلاه احساس ناراحتی نکرده و بتواند به راحتی کلاه را برای مدت زیادی روی سر خود نگه دارد و به فعالیت خود ادامه دهد.

توضیحات کالا

 

 

کلاه ایمنی یووکس مدل pheos visor

 

 

کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor

 

یکی از مهمترین ویژگی های پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor خاصیت اولترا ویوله یا حذف امواج ماورای بنفش می باشد که دارای UV 400 می باشد که این ویژگی از پوسیدگی کلاه در برابر نور، گرما، سرما و مواد شیمیایی جلوگیری می کند.

در اطراف پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor شیارهایی تعبیه شده است که شما می توانید ادواتی مانند آفتابگیر، شیلد محافظ صورت و حتی گوشی ایمنی را به آن متصل کرده و قابلیت کلاه ایمنی را بالا ببرید.

به دلیل نبود منافذ جریان هوا در کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor این کلاه عایق برق می باشد و جنس پوسته این کلاه ایمنی به گونه ای طراحی شده است که می تواند تا ولتاژ ۷۰۰۰ آمپر را پوشش دهد. به همین دلیل برای کسانیکه بر روی دکل های برق فشار قوی کار می کنند بسیار مناسب است.

برجستگی هایی روی پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor وجود دارد که از ضربه وارده به سر کاسته و همچنین در صورت پاشیدن مواد شیمیایی بر روی سر و یا در هنگام بارش باران باعث هدایت آنها به اطراف صورت شده و مانع از مزاحمتهای احتمالی می شود.

در قسمت جلوی پیشانی پوسته کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor کادری قرار داده شده است که شما میتوانید برای استفاده از چراغ پیشانی کشدار از آن استفاده کنید و حتی می توانید از این قسمت بعنوان محلی برای چاپ لوگوی شرکت خود استفاده کنید.

جنس یراق کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor از ابریشم بوده که در مقابل عوامل مخرب محیطی بسیار مقاوم بوده و به سادگی از بین نمی رود و همچنین کاملا ضد حساسیت بوده و شما هنگام استفاده از کلاه ایمنی uvex احساس خارش در ناحیه سر نخواهید داشت.

این یراق در کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor از ۶ ناحیه به پوسته کلاه متصل شده و فاصله ای بین پوسته و سر افراد ایجاد میکند که هم از ضربه وارده به سر می کاهد و هم باعث میشود گردش هوا در داخل کلاه به خوبی انجام شود.

روی یراق کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor پیچ تنظیمی قرار داده شده است که با چرخاندن آن یراق کلاه باز و بسته شده و شما میتوانید کلاه را متناسب با سر خود بر روی سر محکم کنید تا از افتادن و لغزش کلاه جلوگیری شود. این پیچ تنظیم در ناحیه پشت سر کلاه ایمنی یووکس قرار دارد.

همچنین در ناحیه مرکز سر یراق کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor دستگاه تنظیم فشار قرار داده شده است که فشار وارده به سر را به صورت مساوی در بین شش بند و اطراف پخش کرده و مانع آسیب رسیدن به سر کاربر میشود.

در قسمت جلوی یراق کلاه ایمنی یووکس پارچه عرقگیر قرار داده شده است که قابلیت جذب بالایی دارد و مانع از ایجاد مزاحمت برای کاربر میشود و همچنین از دیگر ویژگی های مهم این عرقگیر قابلیت شستشو و تعویض آن می باشد که شما می توانید پس از هر بار استفاده از کلاه آن را شسته و درصورت از دست دادن کارایی خود آن را تعویض کنید.

شیلد محافظ صورت کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor از جنس پلی کربنات می باشد که کاملا ضد خش است. همچنین این شیلد محافظ صورت در مقابل ضربه بسیار مقاوم می باشد.

از دیگر ویژگی های شیلد محافظ صورت کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor خاصیت ضد بخار آن است که در روزهای سرد زمستانی مانع از ایجاد بخار روی آن می شود و کاربر می تواند به راحتی به کار خود ادامه دهد.

طراحی شیلد محافظ صورت کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor به گونه ایست که این محافظ در قسمت پایینی دارای قوس و خمیدگی بوده تا زیر گلوی کاربران را نیز بپوشاند تا در هنگام پاشیدن گدازه از گردن افراد نیز محافظت شود.

یکی از منحصر به فرد ترین ویژگی های کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor سیستم قفل مغناطیسی شیلد محافظ صورت می باشد که کاربران با این وسیله نیازی نیست که زمان زیادی را برای فیکس کردن شیلد محافظ صورت تلف کنند و یا درگیر باز و بسته کردن شیلد شوند، فقط کافیست که شیلد را به بالا یا پایین هدایت کنند در این صورت شیلد به طور خودکار در بالای کلاه ایمنی و یا مقابل صورت افراد فیکس می شود.

از آنجا که کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor عایق برق می باشد، بنابراین شما عزیزان می توانید از کلاه ایمنی uvex مدل pheos visor برای کارهایی چون برقکاری، تراشکاری، جوشکاری، و به طور کل برای کارهایی که با برق و پاشیدن گدازه همراه است استفاده نمایید.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه ایمنی یووکس مدل pheos visor