شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید

 

شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید

 

در محیط های صنعتی و صنایعی مانند جوشکاری و تراشکاری که هم حرارت بالاست و هم گدازه های داغ وجود دارد استفاده از کلاه ماسک و یا شیلد ایمنی بسیار کاربرد دارد. شیلد ایمنی از هدگیر و طلق محافظ صورت و گردن تشکیل شده است.

شیلد ایمنی محافظ صورت باعث می شود که هنگام پرتاب براده و یا تشعشعات مضر از ناحیه چشم و صورت محافظت شود.

توضیحات کالا

 

 

شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید

 

 

شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید

 

شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید از جنس پلی کربنات بوده و اغلب از شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید برای جلوگیری از تابش تشعشعات مادون قرمز به چشم در کارهایی مانند جوشکاری استفاده می شود که تابش و پرتاب براده و مواد مذاب در آن زیاد بوده و این شیلد از ناحیه صورت و چشم محافظت می کند.

شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید در دمای ۵- درجه تا مثبت ۵۵ درجه از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین کاملا ضد خش بوده و در برابر پرت شدن براده کاملا مقاوم می باشد.

همچنین شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید مقاومت بالایی در مقابل پرت شدن ذرات با سرعت ۱۲۰ متر بر ثانیه دارد.

از دیگر ویژگی های شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید قابلیت تعویض طلق آن میباشد. شما می توانید پس از یک دوره استفاده از شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید در صورت آلودگی و یا ایجاد خط و خش بر روی آن، طلق را به آسانی تعویض کرده و مجددا از شیلد محافظ صورت استفاده کنید.

قسمت هدگیر شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید به وسیله بست پیچی که در پشت آن قرار داده شده است محکم و یا باز می شود و به این طریق شما می توانید شیلد محافظ صورت را روی سر خود محکم کنید تا در حین کار لق نزده و شما بتوانید به سادگی به کار خود برای طولانی مدت ادامه دهید.

همچنین از دیگر ویژگی های شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید فاصله بین شیلد محافظ و صورت افراد می باشد، این فاصله به گونه ای طراحی شده است تا افراد بتوانند در صورت نیاز به طور همزمان از عینک ایمنی یا ماسک تنفسی استفاده کنند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای شیلد محافظ صورت کلایمکس سفید