شیلد محافظ صورت توتاص دودی

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

شیلد محافظ صورت توتاص دودی

 

شیلد محافظ صورت توتاص دودی

 

در محیط های صنعتی و صنایعی مانند جوشکاری و تراشکاری که هم حرارت بالاست و هم گدازه های داغ وجود دارد استفاده از کلاه ماسک و یا شیلد ایمنی بسیار کاربرد دارد. شیلد ایمنی از هدگیر و طلق محافظ صورت و گردن تشکیل شده است.

شیلد ایمنی محافظ صورت باعث می شود که هنگام پرتاب براده و یا تشعشعات مضر از ناحیه چشم و صورت محافظت شود.

توضیحات کالا

 

 

شیلد محافظ صورت توتاص دودی

 

 

شیلد محافظ صورت توتاص دودی

 

شیلد محافظ صورت توتاص دودی از جنس پلی کربنات می باشد و معمولا از شیلد محافظ صورت توتاص دودی بیشتر برای جلوگیری از تابش تشعشعات مادون قرمز به چشم در کارهایی مانند جوشکاری مورد استفاده قرار می گیرد که تابش و پرتاب براده و مواد مذاب در آن زیاد بوده و از ناحیه صورت و چشم محافظت می کند.

شیلد محافظ صورت توتاص دودی  در دمای ۵- درجه تا مثبت ۵۵ درجه از مقاومت بالایی برخوردار است و همچنین کاملا ضد خش بوده و در مقابل پرت شدن براده کاملا مقاومت بالایی دارد.

همچنین شیلد محافظ صورت توتاص دودی در مقابل پرت شدن ذرات با سرعت ۱۲۰ متر بر ثانیه از مقاومت بالایی برخوردار می باشد.

از دیگر ویژگی های شیلد محافظ صورت توتاص دودی قابلیت تعویض طلق آن می باشد. شما می توانید پس از یک دوره استفاده از این شیلد محافظ صورت توتاص دودی در صورت آلودگی و یا ایجاد خط و خش بر روی آن، طلق را به سادگی تعویض کرده و مجددا از شیلد محافظ صورت استفاده کنید.

قسمت هدگیر شیلد محافظ صورت توتاص دودی به وسیله بست پیچی که در پشت آن قرار داده شده است محکم شده و یا باز می گردد و به این طریق شما می توانید شیلد محافظ صورت را روی سر خود محکم کنید تا در حین کار لق نزده و شما بتوانید به راحتی به کار خود برای طولانی مدت ادامه دهید.

همچنین از دیگر ویژگی های شیلد محافظ صورت توتاص دودی فاصله بین شیلد محافظ و صورت افراد می باشد، این فاصله به گونه ای طراحی شده است تا افراد بتوانند در صورت نیاز به صورت همزمان از عینک ایمنی یا ماسک تنفسی نیز استفاده کنند.

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای شیلد محافظ صورت توتاص دودی