کلاه گپ کتان

0.0 از 5 بر اساس 0 رای دهنده امتیاز 0.0 از 5
(0 نظر ثبت شده)

تماس بگیرید

 

 

کلاه گپ کتان

 

کلاه گپ کتان

 

 

تماس با ما

 

09352123644

 

در محیط های کاری مختلف به خصوص محیط های صنعتی یکی از مهمترین خطراتی که شما را تهدید می کند ضربه به ناحیه سر می باشد. بهترین وسیله برای محافظت از سر کلاه ایمنی می باشد.

همچنین در روزهایی که آفتاب به شدت می تابد و یا زمانی که ذرات معلق در هوا زیاد است استفاده از کلاه گپ بسیار مناسب است لذا علاوه بر اینکه از رسیدن ذرات معلق موجود در هوا به سر جلوگیری می کند مانع از تابش مستقیم نور خورشید به سر و صورت نیز می شود و سلامت پوست و موی شما را نیز تضمین می کند.

توضیحات کالا

 

 

کلاه گپ کتان

 

کلاه گپ کتان

 

به دلیل لبه به کار رفته در کلاه گپ کتان این کلاه برای افرادی که در زیر نور مستقیم کار می کنند مناسب است.

جنس به کار رفته در کلاه گپ کتان بسیار مرغوب بوده و باعث می شود که جابجایی هوا با محیط به خوبی انجام شده و سر احساس خنکی کند و همچنین عرق سر را به طور کامل جذب می کند، و حتی این امر موجب خنک شدن سر نیز می شود.

لایه ای عرقگیر در کلاه  گپ کتان در جلوی پیشانی قرار گرفته شده است که عمل جذب آب را به طور کامل انجام داده و مانع از ایجاد مزاحمت برای افراد در حین کار می شود.

وزن کم کلاه گپ کتان باعث می شود که کاربر در حین کار احساس خستگی نکرده و برای مدت زیادی بتواند به راحتی به کار خود ادامه دهد.

تنظیم چسبی اندازه کلاه که در پشت کلاه گپ کتان قرار داده شده است باعث می شود که این کلاه به راحتی برای همه افراد قابل استفاده باشد و محکم بر روی سر قرار گیرد و در حین کار به راحتی از سر جدا نشود.

 

جزئیات کالا

ارسال نظر

0 نظر برای کلاه گپ کتان